• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 100
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
bulhomes2 - майстор
profesionalist_wood написа:
За разлика от теб съм ходил още в средата на 90-те в САЩ :razz: Разбра ли бе тарикат.Колко и да се напъваш няма да те пуснат защото не знаеш английски и много други неща,там дори мурафетите научени в Коми няма да имат успех :lol:
Автора да вземе да научи и гугъла на английски, щото го знае по друг начин!
Прикачен файл:
Graphic1.JPG
Krass - майстор
Дойде зетя и вика май имаш мишоци? Отговорих му ааа нали имам машинка. Заслушах се а ми то не пищи.
Отворих я два комбилизатора умрели. Смених ги и пак врякна. :lol:
Andri01 - майстор
....и пак сбра п-ишоците,а? :) :partyman:
bobko - специалист
Krass написа:
два комбилизатора умрели :lol:
Пича с тези комбилизатори изби рибата :D :lol: :lol: :lol: :lol:
zmiori - специалист
Не е мой патент "откраднах го" от един по стар колега, обича да прави такива "лапсуси" другата му думичка е марчук. Има червено Канго и галено го нарича кървавата Рене.
Голям образ е: Имахме една колежка с малък бюст. Една сутрин влиза колежката и от вратата я посреща с въпроса: Валентина ти имаш ли цици ма? и то момичето първо сигнално отговатя: имам бати Весо. Нашия ами като имаш слагайси ги с тях ще си по хубава.

Друг случаи друга колжка донесла една торбичка джанки измилаги и ги сипала в една купичка и предлага на всичко. Минава шефа и колжката му предлага да си вземе шефа отказа. Тъкмо излиза в коридора и Весо извика силно : Шефе що не щеш да пробваш на Данчето СЛИВАТА.
Покраи него трудно се стой сериозен стига да не "фтаса" тогава ставаше наистина нетърпим.
radius - майстор
fearlessss8 написа:
Другата седмица ще си купя мултицет и ще измеря напрежението на тока.
:-D
LazarGanev - "Велик майстор"
Е чи секи ток си има напрежение и сяко напрежение си има ток, ни йе ли тъй?
gogo7777 - майстор
100лв за смяна на колело, което се стига като сваля обикновен с обикновен ключ гумата. Да не забравя като отидох цирка - не могат да запалят колата, разбъркали кабелите на дистрибуторната капачка.
....из неволите на Тинки
nikolson - майстор
gogo7777 написа:
100лв за смяна на колело, което се стига като сваля обикновен с обикновен ключ гумата. Да не забравя като отидох цирка - не могат да запалят колата, разбъркали кабелите на дистрибуторната капачка.
....из неволите на Тинки
Това и аз го гледах, та си виках "колелото не може да смени, компресия ще прави". Ама си налагам да не влизам в темите, а само да гледам сеир.
toolegittoquit написа:
... тая кола като тръгне, работи много хубаво. По нищо не би разбрал, че има проблем, като я караш, ако не я изгася. :?
Навремето имаше един скеч с Тодор Колев. "Хубаво свири, ама трудно почва"
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 100

Тема "Бисери на форума" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: