• 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 100
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Pooh - майстор
alex788 написа:
И при мен е ужасен конденз. Външна изолация, не знам какви са прозорците, някакви пдч.
:?
Ей, до къде се докарахме - от ПДЧ да правим прозорци ... Икономията, икономична - дело на всеки!
:-D
chapara - майстор
Yordan_Andonov написа:
2. Въпрос - тоалетната чиния в момента гледа на 10 часа, като тръбите се падат на 4 часа. Новата, която ще монтираме, ще бъде изместена на 12 часа и съответно тръбите пак си остават на 3-4 часа. Може ли конструкцията от ГК да се направи преди смяната на тоалетната чиния? Притеснява ме връзката с мръсния канал и изрязването на отвора в ГК-на.
Сори Данчо, ама нямаше как да те пропусне човек :-D :shock: :lol: :lol: :lol: :toimonster:
Yordan_Andonov - напреднал
chapara написа:
Yordan_Andonov написа:
2. Въпрос - тоалетната чиния в момента гледа на 10 часа, като тръбите се падат на 4 часа. Новата, която ще монтираме, ще бъде изместена на 12 часа и съответно тръбите пак си остават на 3-4 часа. Може ли конструкцията от ГК да се направи преди смяната на тоалетната чиния? Притеснява ме връзката с мръсния канал и изрязването на отвора в ГК-на.
Сори Данчо, ама нямаше как да те пропусне човек :-D :shock: :lol: :lol: :lol: :toimonster:
Няма проблем. Заслужено си е :wink:
kozl - майстор
Прав, променлив и постоянно объркан ток :-D
Каква е идеята :? Трафа ще работи ли само с едната полувълна.....
съмнение
Едва ли.
потвърждение
Диода в първичната ще "отреже" едната полувълна...трафа няма да работят с постоянен ток.
и двете твърдения са верни ама им липсва права връзка :roll:
Готов ли си да си заложиш топките??? :)
диода реже полувълни или цели вълни, а некои кълцат топки :shock:
Aaaaa топките не ги залагам....трябват си ми и често ги ползвам. :lol:
щом е често, а не е постоянно, значи е променливо :?
И си прав...
Диода ще отреже едната полувълна, но това няма да направи тока прав... Трафа ще продължи да си работи... Но на практика с два пъти по-ниско напрежение... Ако не ми вярваш - пробвай :)
са кой е прав :?
Сори, ама не вервам. Като липсва едната полувълна напрежението става постоянно. Ся ако кажеш, че трафа ще трансформира такова напрежение и то ще излезне на вторичната, рискувам едната топка :lol: . Къде отива железото и магнетизма тука :)
една полувълна е= една топка :shock:
Прав е от акумолатора. С диод ще е пулсиращ... :)
пулсиращия през диода прав ли е :? или само ако е през акумулатора :?

Кой е прав :shock: кой променлив :? кой ли постоянно се обърква :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D :lol: (пулсиращ смях).
gogo7777 - майстор
Трябваше да си заложа топките :lol:
Krass - майстор
kozl написа:
(пулсиращ смях).
С 50 Hz . Упс с 25Hz през диода :lol:
Andri01 - майстор
Ако туриш още един,ще стане 12,5Hz ,все пак е по икономично,нищо че е смях на аванта!
nikolovvd - майстор
profesionalist_wood написа:
Според мен има твърда обвивка както и Слънцето
Става дума за Юпитер. :shock:
Че Земята е плоска го преживях, но това е върха! :lol:
egomen66 - майстор
tiramisu написа:
Телефонистчето, алоуууууу може да казваш на майка си.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FjGsiFuNBCI[/youtube]
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 100

Тема "Бисери на форума" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: