• 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
kozl - майстор
Или му и дошло изнанагорно :?
nikolson - майстор
цитат написа:
коега не ми са караи чи питам. искам да си купа хубава машина. значи всичко сино е ментак. тия оранжавите на аиг качествени ли са. ти кат си купил от там доволен ли си. другиа от емаг е пак син значи и тои кекав а повече пари. да зема ли аиг или нешто друго :?
emo_s - помощник
gogo7777 написа:
.. марка не е бранд
Гогата е "специалист" по марки и брандове :lol:
Andri01 - майстор
"...в тях няма нищо освен простащина и заядици с хората...." Руски диалект?? :) :?
emo_s - помощник
Andri01 написа:
"...заядици с хората...." Руски диалект??
:lol:
radius - майстор
XpacTa написа:
Не че нямам и аз същата рулетка, ама как аджеба ги измери тея 8мм на 20 метра грешка? Да не работиш в метеорологията?
Синоптиците са с най-точните ролетки. :-D
bulhomes2 - майстор
пон юли 30, 2018 4:27 pmdpp написа:
...Другото което мисля е да взема 5-6 сприонцовки с нафта по 60 м3 - само таквива намирам като големина...
Ибааах тия спринцовки по 60 кубични метра.. Сигурно нефтохим-а инжектират с тях.
dpp - специалист
пон юли 30, 2018 5:40 pmbulhomes2 написа:
пон юли 30, 2018 4:27 pmdpp написа:
...Другото което мисля е да взема 5-6 сприонцовки с нафта по 60 м3 - само таквива намирам като големина...
Ибааах тия спринцовки по 60 кубични метра.. Сигурно нефтохим-а инжектират с тях.
Ми ако ти снимам гнездото и ти ще си мислиш за кубични метри.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bulhomes2 - майстор
Имах гнездо над 60 см високо на стършели... Виках гражданска защита да ги бият.
ArturDent - Почти Безобиден
чет сеп 13, 2018 10:57 pmGYanakieva написа:
общо 1520лв за багер, който изкопава около 300м3 всяка лопата товари в камиона. Като се напълни камиона отива на 50 до 100 м изсипва и се връща.
На каката и се виждат много парите, но за такъв багер трябва да са 100 пъти повече парите.
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100

Тема "Бисери на форума" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: