• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наистина лекарят ви е трябвало да предупреди и да обезпаразити профилактично. Някой по веригата е ... недобросъвестен. Дано се оправи кучката и им давай на всички месечното хапче като дойде сезона
kr1100 - майстор
моя любимец.

Прикачен файл

IMG_3769m.jpg

Прикачен файл

IMG_2930.JPG
IMG_2930.JPG (59.03 KиБ) Видяна 2439 пъти
kuger - майстор
kr1100 написа:
моя любимец.
Тоя пес страда от мания за величие, какво е навирил нос :-D :-D
Браво, красавец!
koveslav - майстор
Нашата тигрица Тони.Не е "маркова",но се влюбихме с щерката от пръв поглед в нея.Израстна от бебе-коте с дъщеря ми и двете са неразделни.Изключително умно,интелигентно,любвеобвилно и в същото време много бойно животно.Нищо движещо се не оцелява в двора :D,а и в игрите е много палава и атрактивна .Позволи си да нападне и един случайно влязъл в двора пудел-прогони го от раз.Паспорта и е на името на щерката,естествено.

Прикачен файл

Photo0517.jpg
kabel96 - специалист
Едино от шестте ми.
Изображение
Втори.
Изображение
Изображение
Всички си имат и един пернат шеф ама не мога да му намеря снимка сега.
kr1100 - майстор
kuger написа:
kr1100 написа:
моя любимец.
Тоя пес страда от мания за величие, какво е навирил нос :-D :-D
!
Последната снимка е от 2010г. когато всичко беше наред. Сега се гледаме двамата.
Малкия син- в София работи, големия в Германия ,покойната ми съпругата ни гледа и пази отгоре.
kuger - майстор
kuger написа:
Прикачен файл:
DSC00370 (1296 x 972).jpg
Идилия
Мама пак е надула корема! От тройката поколение остана само едно, оранжевото, най в ляво. Станал е котарак, само стой та гледай :shock: Та сега храня две душички. Само дето мама много го бие като се завърти около нея. Какво чудо ще е като роди не искам да мисля :shock:
ArturDent - Почти Безобиден
pipilica написа:
Та моля ви който има куче, особено дворно, обърнете малко внимание на здравето му, теста не е много пари при моя доктор излезе 25лв. освен това имало и профилактични хапчета, също са доста евтини, ама кой да знае за тях.
Тук проблема е собственика.
Когато решиш да гледаш домашен любимец - той изисква грижи и поне малко познания.
Не само тази болест ами и разните глисти, тении и т.н.

А за пари - не мисля че е скъпо. На 1~2 месеца по 2 лв. на 10 кг. тегло. Поне толкова струват хапчетата, които давам аз.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Krass, помислих, че се майтапиш!
https://en.wikipedia.org/wiki/Mangalitsa
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43

Тема "Домашните ни любимци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: