• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
ArturDent - Почти Безобиден
Теди написа:
Новото попълнение към глутницата :-D
Твоето не е глутница, а прайд ;)
Теди - специалист
Нещо средно, две кучки и два котарака :-D
stiv1961 - майстор
Миша и Макс по време на примирие :)
Прикачен файл:
030920142538.jpg
escutcheon - специалист
Моли и Тара!

Прикачен файл

image(1).jpeg
kuger - майстор
Прикачен файл:
DSC00370 (1296 x 972).jpg
Идилия
k8l8 - специалист
Нашата котка!

Прикачен файл

2014-11-02-0165.jpg
egomen66 - майстор
Ето го и моя любимец. Осем месеца -52 КГ.Ще познае ли някой каква порода е .

Прикачен файл

IMAG0721.jpg
IMAG0721.jpg (112.74 KиБ) Видяна 3069 пъти
pipilica - майстор
Искам да споделя с вас за едни гадни паразити които са от скоро в България, става дума за Дирофилария гадни червеи които се пренасят от комари и живеят в кръвоносната система на кучето.
Преди Нова Година една от кучките ми почна да кашля сериозно и се почнаха доктори, изследвания, антибиотици, рентгенови снимки. Накрая доктора и направи тест за дирофилария и той излезе положителен, днес ходих до ЦВК и там ги видях на ехогафа, слава Богу доктора каза че са малко и има шанс да се оправи, но лечението е дълго, опасно и скъпо.
Тия дни ще водя и другите кучища на тест за да съм сигурен за тях че са здрави.
Гадното е че симптомите почват година по-късно и се налага лечение без него края е неизбежен.
Та моля ви който има куче, особено дворно, обърнете малко внимание на здравето му, теста не е много пари при моя доктор излезе 25лв. освен това имало и профилактични хапчета, също са доста евтини, ама кой да знае за тях.
Който иска да прочете за Дирофилария има писано в нета много.
Дано никой няма проблеми с неговия любимец.
caribi - специалист
:!: Тия" шибани червеи" според вас и ваште докторя, въобще не са отскоро в България , може и да са отпреди прабългарите :?: Профилактичните хапчета съдържат същата субстанция както и медикамента който лекува заболяването .Ааа , витиринарните докторя които са поставили диагнозата на домашния ви любимец, меко казано са ви лъгали :?: Така че няма смисъл да плашите
собсвениците на дом любимци ненужно :|
pipilica - майстор
Хе хе тръгнал съм бил да плаша някой, и как ша та уплаша през компа а?
Просто споделих, пък който както иска да си го тълкува, и все пак ако някой се уплаши да ме извини, направих го от любов към кучетата ни.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43

Тема "Домашните ни любимци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: