• 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 124
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Andri01 - майстор
Не знам, но там започнах да споря с един"корифей",който ми разправяше"нема такова животно" и админа отряза страницата! Е,доказах му ,че "има такова животно"! Там ако си строител-любител т.е. искаш нещо сам да си свършиш и питаш за съвет,не професионалист ,значи си никой за тях!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Andri01 написа:
Не знам, но там започнах да споря с един"корифей",който ми разправяше"нема такова животно" и админа отряза страницата! Е,доказах му ,че "има такова животно"! Там ако си строител-любител т.е. искаш нещо сам да си свършиш и питаш за съвет,не професионалист ,значи си никой за тях!
Въпрос на приоритети.
Вадим Владимиров - специалист
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тук нещо наклоните не са в ред.

Изображение
Описание: Всички снимки които виждате са направени от един малък но много добър екип , с голям стаж в строителството и с голям хъс
Автора на тази тема е собственика на онова свърталище на "майстори". Не визирам всички, разбира се. Но ще му е по-лесно да публикува снимки от неговия форум тук.
egomen66 - майстор
Ако на последната снимка сложиш една топка ще се чуди накъде да тръгне.... Напомня ми за една песен Ах морето... то вълни..... вълни..... [-o<
chapara - майстор
Автора на тази тема е собственика на онова свърталище на "майстори". Не визирам всички, разбира се. Но ще му е по-лесно да публикува снимки от неговия форум тук.
Освен че ми се вижда прекален коментара на снимки, лично мое мнение, собственика на "свърталището" няма нито една тема в "Покриви" там. Напротив, има важни теми тук, които си седят с години и от тях се учат доста хора :wink: Има ли смисъл от пренасяне на спорове от един форум в друг или се търсят съмишленици? Такива винаги ще има при една такава агитация, взимане на чужди снимки и пускани в точната тема. Аз лично от покриви не разбирам, да не се тълкува че се явявам адвокат на който и да било :wink:
jekasus - майстор
Вадим Владимиров написа:
Тук нещо наклоните не са в ред.
Първия ред е "виснал" - честа грешка и при нашите майстори...
Другото няма да коментирам...
N.Georgiev - специалист
Снимките са мои изпълнението също , не искам да се оправдавам , защото няма за какво ама да ви споделя само , че покрива на който твърдите ,че не е наред с наклоните си е супер а и аз там препокривах покрива , не съм правил конструкция .
В професионалния форум аз съм член както и тука , а перфектния майстор да продължава да ми споделя снимки :finga:
chapara - майстор
В този ред на мисли, и най-лошата реклама си е реклама :-D
N.Georgiev - специалист
А ти видя ли тази тема на кого е ? :lachtot:
chapara - майстор
По принцип за мен няма значение, в кратце казах че не е уместно да се говори зад гърба на хора и да се правят дивиденти. За мен това е лошо възпитание, неприемливо, лош манталитет. На хората от "Направи си сам" най малкото ще е неприятно меренето на пи.ки на някакви си майстори, било то добри или не. При направата на разни неща се правят договори с неустойки и така всеки знае себе си, работи или не, търсят ли го или не. Пазара в пазарната икономика определя нещата!!!!!!!!!! :wink:
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 124

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: