Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
kozl - майстор
:lol: :lol: Един малък куфар, а колко багаж мое да отнесе :?
Hoвoceлckи - майстор
Миналото лято е монтиран е слънчев колектор от фирма. След забелязване на теч следват безброй неуспешни опити да бъде привлечена фирмата да си оправи проблема. Предвид приближаващият дъждовен сезон бях помолен да видя дали мога да открия проблема. Е - не беше трудно :wink:
Изображение
kozl - майстор
Аман от некоронясани мАстори.
Така е като тръга без корона фаянсов ред да въдворява.
Гост - специалист
То като видиш и фугите- така го е въдворил...
kozl - майстор
И аз това казвам. Така е без корона. Ако имаше корона сигур и фугите щеа да са други :roll:
jekasus - майстор
Като гледам - смесителя държи белия ред плочки да не паднат, та и фугите са на това дередже...
wanderer - специалист
  • продължавам темата с няколко лични снимки. къща за гости в с.бачково. били сме вече веднъж там, в друга част от къщата, и всичко беше горе доло нормално. но при второто ми попадане .... имах чувството че съм алиса в страната на чудесата. като за начало - коридора. в първия момент помислх че съм ял халюциногенни гъби, но уви не бях. всичко бе много криво спрямо всичко останало
Прикачен файл:
DSC_8208.JPG
  • стаята няма да е описвам, защото банята веднага ми грабна вниманието. още от вратата се вижда нестандарния дизайнерски усет на "майстора"
Прикачен файл:
DSC_8231.JPG
  • погледа ми мъчително се плъзга надясно и е прикован от фуга, която вероятно освен да оформи ъгъла, има и някаква друга непонятна за мен мисия. може би е правена опипом.
Прикачен файл:
DSC_8233.JPG
  • кратък поглед към още две подобни. то изненадите бяха на всеки сантиметър, та се чудя кое първо
Прикачен файл:
DSC_8213.JPG
DSC_8213.JPG (113.72 KиБ) Видяна 1811 пъти
Прикачен файл:
DSC_8228.JPG
wanderer - специалист
  • идва ред на някаква тръба, незнайно с каква функця, срамежливо влизаща и излизаща от "помещението"
Прикачен файл:
DSC_8214.JPG
  • нямам сили вече... погледа ми се плъзга агонизиращо надоло с надеждата да намери малко утеха, но уви.... сифонЯ ми разказа играта
Прикачен файл:
DSC_8222.JPG
  • направо кърти мивки. и като казах мивки - воала
Прикачен файл:
DSC_8224.JPG
  • никак не е пестена фугиращата смес - може би като количество е излязла колкото лепилото. най лошото е, че вероятно за тази "работа" е платено, но също вероятно е, да е работено според плащането.
  • п.с. 1 - на живо изглежда много по зле. почти апокалиптично
  • п.с. 2 - има и добра новина. водата отиваше у сифоня
  • тва е :partyman:
Последна промяна от wanderer на нед ное 12, 2017 1:16 am, променено общо 1 път.
kozl - майстор
Позната картина. Някой е пестил от каквото се сетил.
Полуконзола - нема карантията на показ. Подовия сифон - алуминиев боклук. Сифона на мивката вероятно е с ръждаема цедка и винт, а мини СК под мивката и от тех 10-на лева са спестени.
Всъщност имаше програми за финансиране на такива обекти "Къща за гости". Някои се възползваха да си поправят къщите. За други е бизнес. Обаче бяха със самоучастие, Май 30% ако не и повече.
За да се подадат документите за класиране по програмата обаче трябва да финансира проектирането и проучването без да се знаеш дали ще има одобрение.
И все пак това е къща за гости и идеята не е хотел със звезди.

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: