Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Lisko - майстор
На фона на други картинки в темата, това което показвам е дреболия, но може ли това да е професионалист според вас?

Прикачен файл

IMG_4359.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон авг 29, 2022 8:26 amLisko написа:
На фона на други картинки в темата, това което показвам е дреболия, но може ли това да е професионалист според вас?
Йеп! Первазче на перваза... Идеята може да се доразвие, има хляб в нея
kozl - майстор
пон авг 29, 2022 8:26 amLisko написа:
На фона на други картинки в темата, това което показвам е дреболия, но може ли това да е професионалист според вас?
Е оно заради таквиз професионалисти аз усъвършенствам направията отСам :-D
hidrazin - майстор
пон авг 29, 2022 8:26 amLisko написа:
На фона на други картинки в темата, това което показвам е дреболия, но може ли това да е професионалист според вас?
Е поне се е постарал и има плахи опити за творческо мислене...
А можеше и нищо да не сложи. :-D
:partyman:
Chefo77 - майстор
пон авг 29, 2022 8:26 amLisko написа:
На фона на други картинки в темата, това което показвам е дреболия, но може ли това да е професионалист според вас?
А знаем ли кой какво го е накарал да направи човека. Не го оправдавам, но понякога клиентите имат такива идиотски искания, че е трудно да бъдат осмислени от много хора.
Останалата част от перваза не я коментирам, само това на касата.
Lisko - майстор
В конкретния случай клиента е непретенциозен и вероятно въобще не се е замислил.
Но това ме наведе на друга тема - когато майстора развие увереност че по-добре знае от самия клиент - какво иска клиента. Преди година имах проблем с такова отношение - пробил дупка, монтирал разни неща и ми вика виж колко хубаво стана. На мен ми призля и не се сдържах - викам абе какво хубаво, ти въобще не си ме питал дали да пробиваш, дали да слагаш едно друго. Става дума за един предмет който аз му бях занесъл да огледа и да ме посъветва дали нещо е сбъркано, дали нещо може да предложи. Въобще не бяхме говорили да внася каквито и да било промени.
brum - майстор
Моят строител бие твоят майстор ми се струва. Комина се падал на майка на покрива и без да ме пита решил да го измести в страни. Отворил две дупки в плочата. После заваряваше срязаната арматура и възстановяваше плочата. А комина коаксиален, за газов котел. Направи два завоя по 45 градуса и се показа отгоре на зиданият комин.
Lisko - майстор
Разгеле! Че темата беше потънала, ще рече човек че всички майстори са ... майстори.
kozl - майстор
пет яну 20, 2023 10:35 pmnikolson написа:
майсторлък ........
Като изключа вида на плетеницата от меки връзки и да предположа, че са тръби под плочките и не се виждат.,т.е. грозотия нема, обаче два смесителя свързани към един проточен бойлер с този тип смесители си е загадка :?
Та чуда се топлата вода от кой смесител ще протече :?
А може би и от двата едновременно, независимо от коя врътка е пусната :?

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: