Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Keresteliev - специалист
Чираче написа:
В моята къща
Дето ти я правиха майсторчетата от Раковски ли?

:sad:
Чираче - майстор
Да, нещо против ли имаш?

Тия "майсторчета" направиха само грубия строеж.
jekasus - майстор
Чираче написа:
Тия "майсторчета"
Имам спомен и за друг майстор, дето лепи терасата ти, с купено от теб лепило Термофлекс/ който не знае, това лепило е за теплоизолация/, какво стана с другите, освен отлепените тогава, преди години, плочките?...
Chefo77 - майстор
Стълбата е перфектна, аз лоша дума за нея не съм казал! Само малко тегаво се качват циркуляр, прахосмукачка и 30-ина пакета ламинат, ама свърши :) :)
Такъв член скоро не бях ял ... :lol: :lol: :lol:
Гена, не се заяждай. Копи-пейст от Гугъл, само замених "красоты" с "простоты". Да не съм завършил руска филология :) :)
А кенеф на тавана няма - ни вляво, ни вдясно. Само изводи за вода, при това тук - в най-високата част - 2.10. Поне на тази част от тавана можеш да се изпикаеш в мивката прав, в другата част изводите са на място около 1.40. :lol:

П.С. Мале, колко гадна снимка е станала. Даже не се вижда, че в ъгъла от стената излиза тръба за напорна вода и влиза в пода!
radius - майстор
Chefo77 написа:
в ъгъла от стената излиза тръба за напорна вода и влиза в пода!
Предполагам си и направил куфар от ламинат :lol: .
Веско, не е еднакво, на стълби 30/17 ще се търкаляш с една скорост, а по тези направо ще достигнеш граничната скорост от 270 км/ч !
Chefo77 - майстор
Ето го в готов вид:

Прикачен файл

image-0-02-05-8db07520a2c62e4a0ac298b2ec85aa33ce71efc51d93d5eea2fa6902916ace51-V.jpg
image-0-02-05-8db07520a2c62e4a0ac298b2ec85aa33ce71efc51d93d5eea2fa6902916ace51-V.jpg (93.41 KиБ) Видяна 1576 пъти
Chefo77 - майстор
Е дай по-добра идея :)
Може и да се вдига куфарчето, затова има малки фугички отстрани.
bulhomes2 - майстор
Чираче написа:
Стеснените помещения са за тесногръди собственици. Това говори много за характера им.
Щото па ти си широко скроен, нали?

Ако има някой, който не го познава - Стефчо (така се казва Чираче-то) не го интересува, ако е направил колона след него на пътя. Ако някой го покани на гости - трябва да пуши вътре, инак домакина бил кофти. Може да те обиди пред всички, а после да те търси посред нощ да те моли за услуга...
Гост - специалист
Chefo77 написа:
Ето го в готов вид:
E, изпълнението си е точно по темата !

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: