Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Chefo77 - майстор
Би ли се обосновал, моля?
Гост - специалист
Какво има да се обосновавам? Да не искаш да кажеш, че този цирей ти харесва? Аз поне щях да се въздържа да постна снимки, ако сътворя такова недоразумение.
Това, което исках да кажа и съответно написах е, че снимката си е на точното място, в точната тема.
Гост - специалист
опс. (дублиране на мнението)
Chefo77 - майстор
Аз много добре те разбрах какво имаш предвид, но след като съм я постнал, значи не се притеснявам да споделя как съм решил проблема с тръбата, стърчаща в ъгъла. Дай идея как трябваше да я скрия!
Гост - специалист
Щом смяташ, че си решил проблема- значи всичко е наред.
Хвала на такива мастори. =D> ... дето не се притесняват да покажат майсторлъка си.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Chefo77 написа:
Аз много добре те разбрах какво имаш предвид, но след като съм я постнал, значи не се притеснявам да споделя как съм решил проблема с тръбата, стърчаща в ъгъла. Дай идея как трябваше да я скрия!
Уголемил си проблема. Доста.
Нищо де. Щом инвеститорът се кефи, няма лошо :cool:
Chefo77 - майстор
Не каза как можех да скрия тръбата, стърчаща 6 см нагоре и минаваща 10-ина настрани така, че отвън са не се вижда нищо. Защото тя излиза на 10-ина см отстояние от "дясната" страна, издига се на около 6 см нагоре, след което свива по диагонал към въпросната стена. Аз не можах да измисля друго, освен куфар. И да е подвижен, заради кранчето.

Клиентът си го хареса, няма да му чупя хатъра я.
Чираче - майстор
bulhomes2 написа:

и?

Ако има някой, който не го познава - Стефчо (така се казва Чираче-то) не го интересува, ако е направил колона след него на пътя. Ако някой го покани на гости - трябва да пуши вътре, инак домакина бил кофти. Може да те обиди пред всички, а после да те търси посред нощ да те моли за услуга...
Очертава ми се път през Троян. Ще откажеш ли една среща, за да ти променя коренно мнението? Убеден съм, че едно е изяви във форума, друго е реалността.
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
Не каза как можех да скрия тръбата, стърчаща 6 см нагоре и минаваща 10-ина настрани така, че отвън са не се вижда нищо. Защото тя излиза на 10-ина см отстояние от "дясната" страна, издига се на около 6 см нагоре, след което свива по диагонал към въпросната стена. Аз не можах да измисля друго, освен куфар. И да е подвижен, заради кранчето.

Клиентът си го хареса, няма да му чупя хатъра я.
Добре се е получило. Не се връзвай на всяка критика. Проблема е в собственика, а не в тебе.
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
Не каза как можех да скрия тръбата
Няма и кой да каже.
Съвет - при подобен случай - за снимка сложи една саксия с цвете на куфарче :-D
То и аз имам почти подобно нещо в едната от последно направени бани.

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: