Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
lov - майстор
Пак е добре че тези дето са го направили знаят какво е сифон и каква му е функцията. Дори са за =D>
Макар и с подръчни средства са се справили и то успешно.

Щото съм виждал тъпанари дето както е събран и прав вкаран в канала и викат
--а бе нещо се е задръстил и постоянно мирише.
Не му идва на акъл да го разпъне и да си направи S-ката
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 24, 2018 6:20 pmvlax написа:
Студентски град София.Стаята на сина ми.Сифона? :shock: Каза,че така са го заварили. :)
Изображение
Много си е добре даже. Предполагам, по-ранен ползвател го оправил така. Направил му е сифон и сега е грозно, но работи
А ти, ако не се сещаш, какво и защо, 'земи се образовай :-) Честит ти студент в студентски град :-). Бачкай, да го извадиш оттам догодина
hidrazin - майстор
нед юни 24, 2018 6:20 pmvlax написа:
Студентски град София.Стаята на сина ми.Сифона? :shock: Каза,че така са го заварили. :)
Браво! Все още изобретателния български дух не е изчезнал.
За разлика от навъдилите се пишман майстори и строители...
:partyman:
Gnus - специалист
Такива гофре-сифони могат да се видят на много места. На мен по-скоро ми е странна връвката и защо не са си направили труда да го поприкрият.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 25, 2018 9:34 amGnus написа:
На мен по-скоро ми е странна връвката и защо не са си направили труда да го поприкрият.

В Студентско общежитие това ти е странно? Не ти е странно, че отвора на канала е ниско, а ти е странно, че студентките не са го направили кат купешко?
Странен човек си ;-)
zz_stefanov - майстор
Амчи, тя банята лукс. Можеше да е без плочки с блажна боя по стените :lol:
vlax - майстор
нед юни 24, 2018 8:33 pmn_a написа:
А ти, ако не се сещаш, какво и защо, 'земи се образовай :-)
Ти смяташ ли ,че ако не знам за какво иде реч ще правя снимка в тоалетната.До колкото за мен се имам за образован човек.
нед юни 24, 2018 8:33 pmn_a написа:
Бачкай, да го извадиш оттам догодина
Това не можах да го разбера,той и без това по план трябва живот и здраве да завърши догодина. :)
нед юни 24, 2018 8:39 pmhidrazin написа:
Браво! Все още изобретателния български дух не е изчезнал.
За разлика от навъдилите се пишман майстори и строители...
:partyman:
Като знам ,че моя синковец нищо не разбира от тези работи ,го попитах кой е сътворил това да му кажа браво.
Той каза ,че така са го заварили. :)
Само да не е така в всички стаи,някой да е решил да спести сифона,все пак е Студентски град.
пон юни 25, 2018 1:11 pmzz_stefanov написа:
Амчи, тя банята лукс. Можеше да е без плочки с блажна боя по стените :lol:
Вярно,така е.Извади късмет преди близо 3 години като се настаняваше,това беше един от първите блокове след основен ремонт,бани,ПВЦ дограма,външна изолация и др.
То днешните студенти не са едновремешните студенти,едно време какви студенти имаше ех...... :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 25, 2018 2:06 pmvlax написа:
[
нед юни 24, 2018 8:33 pmn_a написа:
Бачкай, да го извадиш оттам догодина
Това не можах да го разбера,той и без това по план трябва живот и здраве да завърши догодина. :)
А, може да е до късмет, може нещата да са се променили, но преди време, моите бяха там само първата година, докато се ориентират... По единия, например, стреляха от някакъв прозорец....
Инак, общежитие си беше на сметка. След ремонт и за без пари, сравнено с квартира...
п.с. Да ти е жив и здрав, да завърши успешно и да се реализира по мерак!
Gnus - специалист
пон юни 25, 2018 12:21 pmn_a написа:
пон юни 25, 2018 9:34 amGnus написа:
На мен по-скоро ми е странна връвката и защо не са си направили труда да го поприкрият.

В Студентско общежитие това ти е странно? Не ти е странно, че отвора на канала е ниско, а ти е странно, че студентките не са го направили кат купешко?
Странен човек си ;-)
Това прилича на правено от "майстор", а не от студенти.
А и не знам колко високо трябва да е отворът в стената. Има денивелация - трябва да е ок :? ?
Chefo77 - майстор
ППР се запоява с горелка и клещи. Хау!
Изолация ли? Я да си гледате работата...
Прикачен файл:
_20180625_191502.JPG
_20180625_191502.JPG (38.52 KиБ) Видяна 1800 пъти

Мнооого тъпо е ограничението за снимките ... Първо под 2, после под 1 мб.

Тема "Вижте и се посмейте. МАЙСТОРИ - МЕНТЕ !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: