• 1
  • 2
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
valat111 - специалист
Здравейте на всички във форума! Попаднах на следното видеоклипче: http://vbox7.com/play:4e01d86b Докога мислите, че ще актуална темата?
batman - специалист
Ето нещо по-ново и още по-мрачно от същия изпълнител:
http://vbox7.com/play:1a6caa32
А до кога ще е така....
ebahti - майстор
Окака Чука написа:
НИЕ СМЕ МЪРШИ!
Вие ако сте мърши -ние не сме...и най-малко тоя плешив гей да ми се прави на съвестта на нацията-ми идва малко в повече! :finga:
Окака Чука - специалист
ebahti написа:
[] Вие ако сте мърши -ние не сме...и най-малко тоя плешив гей да ми се прави на съвестта на нацията-ми идва малко в повече! :finga:

Кои СМЕ "ние" и кои СМЕ "вие"?????
нвие от северозападнала българия или нвие от от централна , южна и не занам още ква си българия...?!?!?
Ти ако си цъфнал-другите вече са вързали...
Теди - специалист
Окака Чука написа:
ebahti написа:
[] Вие ако сте мърши -ние не сме...и най-малко тоя плешив гей да ми се прави на съвестта на нацията-ми идва малко в повече! :finga:

Кои СМЕ "ние" и кои СМЕ "вие"?????
нвие от северозападнала българия или нвие от от централна , южна и не занам още ква си българия...?!?!?
Ти ако си цъфнал-другите вече са вързали...
Не е въпроса дали си цъфнал и вързал, а как се чувстваш. Ако ти се чувстваш така това си е твой пробле, а оня гологлав недоклатен тупан ми е през уя какво мисли и говори.
crez - майстор
За всичко което пее се отнася в пълна сила за самия него. Него боклука, кой ще го изхвърли?
svetliopi44 - Чирак...
И аз не го понасям ... голям мазник е... арогантен, вулгарен и най-вече, много си е повярвал.
Окака Чука - специалист
Окака Чука написа:
НИЕ СМЕ МЪРШИ!
:?


Кой ви говори за "плешивия гей"?!!?
НИЕ СМЕ МЪРШИ-имах впредвид нази-Гошо, Пешо, Радо, Окака и т.н.-цялото "бугари" както казват "братята" македонци....
Нази в момента, хем ни е*ат, хем и ги целуваме... и за това- "НИЕ СМЕ МЪРШИ"!!!!
  • 1
  • 2

Тема "Попаднах на едно видеоклипче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: