Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nikolov333 - майстор
:-D

Прикачен файл

FB_IMG_1574442736559.jpg
FB_IMG_1574442736559.jpg (14.53 KиБ) Видяна 1714 пъти
nik2 - специалист
Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият:
- Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка...
Вторият:
- Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи, и на вратата се звъни. Отварям - Памела Андерсън. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и таман да я хвърля в леглото, отново се звъни. Отварям - Анджелина Джоли. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа...
- Ииииии, що не ме извика, бе?
- Ами виках те... Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква скапана вагонетка пред блока!
k_garchev - специалист
Мъж отива на лов. Жена му го пита:
- Скъпи, по какво ще стреляте днес?
- По елени...
- Добре, внимавайте да не се избиете!
tarlyo - специалист
И истинските мъже понякога си боядисваме ноктите. Но само с чука и винаги в синьо-лилаво.
KingLin - майстор
- Снощи у вас имаше як купон, а? Танци, викове…
- Амииии... След 7 ракии дядо внесе един кошер, за да покаже как пчелите правят мед…
Гост - специалист
Майстор прави ремонт. Застила кухнята с балатум. Вече попривършил решава да изпуши цигара. Тук цигарите, там цигарите, няма ги. Гледа по една време голяма подутина в центъра на балатума.
- Значи там съм ги забравил! - мисли си.
- Няма сега да вдигам целия балатум и всичко наново.
Взима един чук и чук-чук-чук отгоре... чука докато всичко се изравнило. Доволен сяда и се наслаждава на работата.
Влиза стопанката:
- Забравихте си цигарите в стаята, его ви ги. А тук хамстерчето ми се разхождаше, да сте го виждали?
nik2 - специалист
- Мамо, влюбих се.
– Как се казва? Може ли да готви? Как изглежда? От добро семейство ли е? Какво е завършила? С какво се занимава? Сериозно ли ходите? Защо не ми каза досега? Кога ще излизате? Да ти дам ли пари?
– Тате, влюбих се.
– В жена?
– Да.
– Хубаво…
nik2 - специалист
Китайските строители, които направиха болница за 48 часа, обещаха, че ще дойдат през уикенда, за да довършат магистрала Хемус.


.........................


- Как се нарича веган с диария?
- Производител на смути.


..........................


Последен стадий на веганството - отказват да гледат към Млечния път!
nik2 - специалист
Много ЖЕНИ имат хубави з*дници..., но и много з*дници имат хубави ЖЕНИ...


...................


Дядо разказва на внучетата си страшни приказки за лека нощ:
- Вървя си по една горска пътека, когато бях при партизаните и изведнъж срещу мене - четирима немци... Деца, насрах се!
- Еее, дядо, чак да си се насрал! Били са само четирима немци...
- Не, сега се насрах! Тогава само избягах.


.....................


Върви си Червената Шапчица из гората. Изведнъж от храстите се показва главата на Кумчо Вълчо:
- Къде си тръгнала, Червена Шапчице? Навярно при баба си?
- Да.
- А в кошницата, навярно, имаш козунак?
- Да.
- И навярно е загърнат в хартия?
- Да.
- Дай ми хартията, много ти се моля!

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: