• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 382
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
batkotony - специалист
Млада жена пита съпруга си:
-Скъпи,какво значи думата "ситуация"?
Мъжът се почесва и казва:
-Ами виж сега,ситуация е например да се прибереш у дома и да ме намериш в спалнята с друга жена...Разбра ли?
-Разбрах.
-Какво разбра,я повтори!-казал мъжът й.
-Ами ситуация е да се прибереш у дома и да ме завариш в спалнята с друг мъж...
-Ааа,жено!Нищо не си разбрала!Не бъркай "ситуация" с "побой"!
:lol: :lol: :lol:
sdeath - специалист
Във влака София-Пловдив пътуват красива девойка, младеж и военен. Военният чете вестник, а младежът сваля девойката.
- С какво се занимавате?
- Ох, имам фирма в София и фирма в Пловдив. Един ден пътувам натам, един ден пътувам насам. Накратко с единия крак съм в София, а с другия в Пловдив. . .
Младежът с палава нотка:
- Ох как ми се дощя да се окажа някъде по средата, например в Ихтиман!
Военният, който е хвърлял по едно ухо на разговора се обажда:
- Хич не ти трябва, момче. Служил съм в Ихтиман. Не можеш да си представиш, каква смрадлива дупка е. . .
Mega - специалист
Тиква и Физкултурник влизат в аптека.

Физкултурника: Два капута.

Аптекарят: Виждам, виждам. А нещо ще купувате ли?
Chefo77 - майстор
Кога щял да настъпи края на света? Когато наемат черната Златка на работа в Google Maps...
riki888 - специалист
В Рая се Събрали автолюбители и си говорят:
Французина:
- Купих си рено вдигнах му 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място.
Германеца:
- Купих си мерцедес вдигнах 250 км/ч. изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата.
Италианеца:
- Купих си ферари вдигнах 320км/ч. не можах да го управлявам излетях в едно дере и до там.
Българина:
- Изтеглих кредит, купих си голф и... умрях от глад ...
marmoz - специалист
Заспала ламята :) някъде към полунощ се събудила 1та глав ,огледала се огледала се и отворила хладилника,там 1 шише ракия,мезе ......
На сутринта ставт ламята махморлия и се провежда следният разговор :)
Глава 1: гледа гузно и мълчи :)
Глава 2: А снощи някио пак е пил сам :axe:
Глава 3: Да ама днес ще повръщаме всички :) :) :)
sto64 - специалист
Перничанин влиза в аптека и казва на продавачката:
-Едни презервативи, моля!
-Какви да бъдат? Имаме ароматизирани, но на мода сега са с коли.
-Дайте ми с коли тогава!
-Имаме Мерцедес, Порше, Ауди…
-Абе ако имате с голф 2-ка ще е идеално; и без това цяла вечер ще го блъскам по дупките.
filmatoplo - майстор
Chefo77 написа:
Кога щял да настъпи края на света? Когато наемат черната Златка на работа в Google Maps...
:wink: Ей не закачай братовчетката .Айде и 1 виц .-Вечерта мъж казва на жена си -Жено тази нощ ще поскачаме на леглото .- Нека съседката помисли ,че ние правим бурен секс :wink: .На сутринта жената казва -Мъжо покукай с вилицата по чинията ,че съседката да си помисли че ще закусваш :lol: .
jekasus - майстор
Те Гугъл я наеха вече, но тя още търси къде се намира САЩ, явно не знае че глобуса се върти :lol:
nikogargov - специалист
masteradmin написа:
администрация....
Бай Иван работи в голяма строителна фирма.
Президента на фирмата ги събира един ден и им казва "Утре всички изкъпани избръснати парфюмирани понеже премиера ще ни посещава". На другия ден мисията изпълнена, всички строени на плаца, а примиера минава и ги оглежда. Стига до Бай Иван и започва да го прегръща и да го разпитва как е семейството и го кани на вечеря. След известно време президента пак им казва да бъдат избръсната и приведени в приличен вид понеже Обама им идвал на гости. И те така, на другия ден всички строени на плаца а Обама стига до Бай Иван и учуден започва да му се радва "Бай Иване как си, какво правиш, кога ще ни дойдеш на гости в Белия дом. Чакам те незабавно" Президента на фирмата шокиран нищо не казва. След известно време големия им казва "Утре всички приведени във вид ще ходим да слушаме папата как пее". Папата пял, пял видял Бай Иван и го извикал да пеят заедно. По едно време Бай Иван гледа отпред талпа и линейка, а на носилката големия бос. Бай Иван отива и пита "Шефе какво става какво ти има прилоша ли ти?!?!?!" а големия "Бай Иванеееее, приживях, че примиера те познава, приживях, че и Обама ти е приятел, но това руския президент да дойде и да пита " Кой е този дето пее до Бай Иван?" не можах го приживея "
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 382

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: