Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nik2 - специалист
Адвокат:
- Докторе, преди да започнете аутопсията, Вие проверихте ли пулса?
Свидетел:
- Не.
Адвокат:
- Проверихте ли кръвното?
Свидетел:
- Не.
Адвокат:
- Убедихте ли се, че не диша?
Свидетел:
- Не.
Адвокат:
- Защо сте бил така уверен, че човекът е бил мъртъв, докторе?
Свидетел:
- Защото мозъкът му беше в буркан на бюрото ми.
Адвокат:
- Разбирам… Но все пак – може ли пациентът все още да е бил жив?
Свидетел:
- Да. Възможно е да бил жив и даже да е практикувал в областта на юриспруденцията...
Djack - специалист
В едно село, старият поп се пенсионирал и на негово място пратили нов, млад, току що завършил семинарията. Първата му литургия ще му е и държавен изпит. Притеснил се младока, че ще го изпитва лично владиката. Отишъл за съвет при стария поп:
-Не се притеснявай синко. За да се отпуснеш мини сутринта през кръчмата и удари три коняка на крак! Аз и владиката се познаваме от деца. Ще ти уредя изпита!!!
Ден след литургията, отива отново младия при стария поп и пита:
-Дядо попе как мина литургията?
-Виж сега синко, по мои сметки коняците са били не три, а около 30, защото:
1. В църквата не се влиза по долни гащи и потник.
2. Не се пълзи на 4 крака.
3. Не се пикае в легена за кръстене на бебета.
4. На бабичките се подава да целунат кръста, не х*я ти.
Виждаш с практиката си зле, но и теорията ти малко куца, защото:
1. Адам не е пръснал сливата на Ева, а откъснал плода на познанието.
2. Евреите са дошли от изток, а не от п*тка си майна.
3. Христос е распнат, а не опънат на кръста.
4. Мойсей е превел евреите през пустинята, а не ги е прееб@л!
5. В карая на литургията се казва „Амин“, а не айде е*ете си майката!
До тук, както можеш и сам да се сетиш беше скъсан, но ти нещо се обърка и вместо ръката целуна х*я на владиката и той ти писа 3 от умиление!
nik2 - специалист
Отива един глухоням в магазин за коли! Разтваря си палците и показалците на двете ръце и ги събира като "ромб!" След това "облизва" дупката в средата между пръстите! След това го изхвърлят с кютеци! А той искал да си купи "Рено" на лизинг...


......................................

Жена с три годишната си дъщеря при лекаря:
- Докторе погледнете го това дете, ни на мен прилича, ни на баща си! Тези дръпнати очи, тая идиотска усмивка, болна ли е, какво и има?
Докторът дал бонбонче на детето изправил се и рекъл:
- Добре е детето г-жа, просто другия път и вържете плитките по хлабаво...


.....................................

Мъж влиза в гинекологичен кабинет и притеснително пита доктора:
- Докторе, от теб искам да пазиш лекарската тайна - 2000, 3000, 5000 лв, колко искаш?
- Зависи... дезодорант, краставица, банан, какво?


..................................

Профилактичен преглед в мините. Влиза при кожния лекар миньор.
Докторът казва:
- Свалете гащите, покажете си члена и дръпнете кожичката назад. Ааа, какво е това под кожичката?!
- Ми дъвката ми...
- Защо е там?
- В мината е прашно и мръсно и само там е чисто...
- Ааа, и втора дъвка ли има там?!
- А, да... Тя е на Мехмед, че той е обрязан и не може да си я прибира сам...


....................................

- Докторе, сънувам персонажи от "Междузвездни войни".
- И кога започна това?
- Преди много, много години, в една далечна галактика...
Стоянски - напреднал
Иванчо пита шеговито баща си:
- Тате, тате, това коремче от бирата ли ти е?
В отговор баща му уточнява:
- Не, Иванчо. ЗА бирата!
nik2 - специалист
В спешното докарали бай Иван с тежки изгаряния. След като му оказали първа помощ му направили рентгенова снимка. Докторът като видял снимката учуден попитал пациента:
- Но вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния, как е възможно?
- Възможно е докторе, гасиха ме с лопата.
DMN - майстор
Зима. Детска градина. Следобед. Децата се подготвят за тръгване и възпитателките и лелките помагат при обличането. Четиригодишния Ради нещо се бави с обувките и една от лелките идва на помощ. Високите обувки на хлапето влизат с мъка, сякаш са с поне два номера по-малки, но накрая, потънала в пот жената се справя, само за да чуе:
- Ама те са на обратно!...
Поглежда и се вцепенява - наистина дясната и лявата са разменени. Оказва се, че процесът на сваляне е почти толкова трудоемък, колкото и слагането. В края на краищата, обувките заемат полагаемите им се места, а Ради съобщава:
- А това не са моите обувки!...
Лелката буквално се изприщва, нервно (но далеч по-бързо, благодарение на натрупания опит) ги сваля и пита:
- А къде са твоите?
- Вкъщи. Татко ги залепи, а аз днес съм със старите обувки на батко.
Едва сдържайки се да не закрещи, лелката подновява усилията по поставянето на зимното снаряжение. Когато най-после приключва, оглежда детето, после разравя и шкафчето му и със смес от надежда и отчаяние пита:
- А къде ти са ръкавичките?
- Като дойдох сутринта, ги сложих в обувките...
KingLin - майстор
Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж срещу нея гледа върви едно дребно, грозно, джудже влачещо огромен куфар.
– Кво носиш в тоя куфар, бе джудже?
– Диви х*йчета!
– Кво!
– Ти кво, диви х*йчета не си ли виждала?
– Ми не, покажи ми!
Отворило джуджето куфара, а той наистина пълен с х*йчета. Мърдащи.
По любопитствала Шапчицата за какво служат. Джуджето затворило куфара, дръпнало Шапчицата настрани и възпитано й обяснило.
– Като кажеш люляк – то почва да те е*е. Като кажеш круша – спира.
Шапчицата измолила едно х*йче за се*е си и подсвирквайки си из гората продължила към баба си. По някое време решила да пробва – люляк – иииии голяма КЕФФФФ, казала КРУША и х*йчето спряло. Люляк-круша-люляк-круша-люляк… и се спънала в един корен и забравила думата за спиране. Ами сега. Върви си тя към баба си ама вече не й е готино и сълзи текат от очите й. Влиза при баба си и от прага вика:
– Бабо кажи ЛЮЛЯЯЯЯК!
Бабата казала “люляк” и на стари години й се натресло нещо дето не е и очаквала. Легнала бабата да мре. Влиза Кумчо Вълчо.
– Бабо ша тъ ЯМ!
– Кажи първо “люляк” и после квот искаш ма прави.
Казал Вълчо думата и му се отяло, х*йчето го почнало здраво. Хукнал той из гората и насреща му Ловецът. Хукнал Вълчо към Ловеца.
– Кажи “люляк” и ме застреляй! Моля ТЕЕЕ!
Ловецът го погледнал учудено, ама казал люляк. Забравил и пушка, и вълк. Ходил като замаян из гората, блъскал се в дърветата и накрая седнал в един поток. Три дена седял там и успял да удави х*йчето. Върви си Ловецът из гората. Всичко го боли. Целият свят му е крив. И к’во да види. Насреща му едно дребно, грозно джудже, влачи един огромен куфар.
– КВО НОСИШ В ТОЯ КУФАР, БЕ ГРОЗНИК, изръмжал Ловецът.
– Ми диви х*йчета.
– Я да видя!
Отворило куфара. Навел се Ловецът и погледнал.
– Я! ЛЮЛЯЦИ!
lov - майстор
Найденов написа:
Харесанооо! Крада!

Още един дето може да ти хареса.

Пристига пожарна бригада да гаси пожар в болница. Огънят е загасен, хората са спасени. Командирът на пожарникарите докладва на главния лекар:
- Огънят е ликвидиран, но в болничното крило са пострадали седем души. На петима направихме изкуствено дишане и върнахме към живота, а другите двама, за съжаление, не успяхме да съживим. - След тези думи главният лекар припада. Идва на себе си и промълвява с трепереща уста:
- Как петима? Ама момчета, вие моргата гасихте...
nik2 - специалист
Днес шефът така дълго вика по мен, че най-накрая изтърсих без да искам:
- Да, скъпа!


..................................

Когато някой е дебел винаги може да мине на диета, ама когато е прост нищо не може да се направи...


................................

Няма никакво значение какъв цвят са чорапите... ако сте със сандали.

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: