Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Найденов - специалист
lov написа:
Още един дето може да ти хареса.
Да, благодаря! :-D :partyman:



Как се трупа опит в медицината?
- Труп, труп, труп...

В България номера с моркова и тоягата се прилага по малко по- особен начин- първо ти ръгват моркова в задника и после го дозачукват с тоягата.
lov - майстор
Найденов написа:
lov написа:
Още един дето може да ти хареса.
Да, благодаря! :-D :partyman:



Как се трупа опит в медицината?
- Труп, труп, труп...

В България номера с моркова и тоягата се прилага по малко по- особен начин- първо ти ръгват моркова в задника и после го дозачукват с тоягата.


Един твой колега каза нещо подобно. Малко кофти звучи но е истина. Кат напълниш едно гробище хора може да кажеш че си се научил на занаята. Но лошото е че и ти вече си се запътил на там.
nik2 - специалист
Живеехме в къща с много саксии с цветя на двора. Преди едно рязко застудяване жената прибра много от тях вътре, за да ги запази. Оказало се, че един малък смок се бил сгушил в едно от цветята. Когато бил внесен вътре и се стоплил, се раздвижил и жената го видяла да пропълзява под дивана. И нададе невероятен писък. Аз, който в това време си взимах душ, изтичах гол в коридора да видя какво става. Тя ми каза, че има змия под дивана. Коленичих гол на пода, за да проверя. В този момент явно дошло кучето и ми завря студения си нос отзад, както правят кучетата. Аз обаче реших, че змията ме ухапала, изкрещях, подхлъзнах се и паднах на пода. Жената помисли, че съм получил удар, извика бърза помощ, покри ме с покривка и ми каза да не мърдам. Докторите нахлуха, не обърнаха внимание на протестите ми и ме понесоха на носилката. Точно тогава смочето реши да се размърда под дивана, един от екипа го видя и изпусна своя край на носилката, което обяснява счупения ми крак. Жената повика на помощ съседа, който се въоръжи с навит вестник и започна да ръчка под дивана. След известно време явно реши, че всичко е наред и каза на жена ми, че змията я няма. Тя с облекчение се тръшна на дивана и смочето, явно покатерило се между възглавниците, се размърдало. Тя, явно го усетила, изкрещя и припадна. Съседът се втурна да й прави изкуствено дишане и точно тогава жена му влезе и го видя с устни върху тези на жена ми. Развика се като Джеки Чан и му нанесе страшен удар с пазарската чанта, от което пък и той припадна. Сега вече и полицията вече беше дошла. Видяха двамата на пода, жена му с окървавена чанта в ръце и рекоха да арестуват всички, но ние обяснихме защо е цялата патардия, заради едно смоче. Те не ни повярваха, но точно тогава смочето реши да докаже истината и изпълзя. Единият от полицаите се стресна, подскочи и се преобърна през прозореца върху кучето, което пък на свой ред се стресна и драсна към улицата, където някакъв явно се опита да го избегне и се натресе в полицейската кола, която взе, че се запали. Викнаха и пожарната, която в бързането си отнесе два стълба и спря тока на целия квартал. Но пък загасиха патрулката. След време ме изписаха от болницата, оправихме прозореца, кучето се върна, полицаите си взеха нова кола. Мина още известно време, с жена ми гледахме телевизия, и по новините казаха, че се очаква рязко застудяване. Жената ме попита дали да не вземе да внесе саксиите вътре. И тогава, господин съдия, я застрелях...
nikolson - майстор
Малко на диалект.
..............................
Доажда Трпе после работа, легнува на кревет и се жали на Трпана:
– Мртов уморен сум, нозеве не можам да ги мрднам.
А Трпана го погледнува и му врача:
– Ако судиме по смрдеата, нозете ти умреле пред 3 дена.
...............................
Седат четири другарки во кафич и едната го прашува келнерот:
– Извини, како е пасвордот за Wi-Fi ?
Келнерот:
– давеебекелнерот.
– Одвоено или…?
– Не! Сите заедно.
nik2 - специалист
Когато събереш презервативите използвани от теб през годината и успееш да направиш от тях една автомобилна гума, тогава тази гума може да бъде наречена... Good Year...


.......................


- Скъпа, как предпочиташ кафето?
- Предпочитам го силно и нежно, да преобърне цялата ми вътрешна същност, да открие пред мен нов свят на изкушения и неудържима чувствителност, да ме омае и да ми донесе пъстра гама от нови и непознати досега за мен усещания...
- Ми тогава да ти налея направо една ракия?


.......................


И все пак, акулата си остава най-добрият учител по плуване........


.......................

Надпис на гроба на мутра:
"Едно широко сърце и две силни ръце спряха да бият завинаги."


.........................

Съдията към ищеца:
- Господине, разпознахте ли в обвиняемия, крадецът на Вашия автомобил?
- Като слушах адвоката му, започнах да се питам дали съм имал някога автомобил...
Последна промяна от nik2 на пет авг 04, 2017 6:54 pm, променено общо 2 пъти.
nik2 - специалист
Събота сутрин е. Събуждам се и ми е нещо неестествено. Поглеждам часовника - 10:30. Не е възможно! В събота никога не съм спал толкова до късно. Не чувам никой съсед да прави ремонт, няма къртене, пробиване, рязане, заваряване, нищо! Тишина! Леля Гинче над нас и тя още не е пуснала прахосмукачка, а е вече 10:30, какво се бави, по дяволите? Глухата баба Миче пък още не си е включила телевизора. Странно, точно преди седмица по това време бях неволен свидетел на поредната любовна драма на Рич от "Дързост и Красота". А сега е тихо, ненормално тихо. Единственият звук, който достига до мен е някакво далечно лежерно гугукане. Давам си сметка, колко прекрасно може да е едно съботно утро, ако те оставят да се наспиш. Протягам се сладко-сладко в леглото и се обръщам на другата страна да си доспя в царството на тишината, когато някой някъде си изкрясква:
- "Тока додиии"...
nik2 - специалист
По време на Перестройката един руснак, почиващ на Слънчев бряг, пита лежащия до него българин:
- Дорогой товарищ, как у вас идет Перестройка?
Нашият му отговаря троснато:
- П..тка ти лелина!
А руснакът:
- Очень хорошо, мой друг, мы тоже идем по пути Ленина!


.................................


Отива мъж на четиредесет години при психиатъра:
- Докторе, имам мания за преследване, струва ми се, че където и да отида след мен върви огромна тълпа. Отивам в пустинята - след мен, аз в морето - и те...
- Да, определено сте тежък случай. Как се казвате?
- Моисей...


..................................

Психиатър към пациент:
- Е, добре, разкажете всичко отначало.
Пациентът, досадено:
- Отначало... създадох земята и небето...


.................................

Самолетна катастрофа. Единствено една от стюардесите успяла да се спаси, като скочила с парашут, и попаднала на самотен остров.
Гледа обаче – на брега един човек пече месо.
– Кой си ти?
– Аз съм от Враца, тук съм вече от 15 години. Гладна ли си?
– Гладна съм.
– А какво би ми дала за едно парче месо?
– Бих ти дала това, което не си виждал от 15 години.
Тогава човекът скочил, прегърнал я и я попитал:
– Вярно ли си донесла ракия?
nik2 - специалист
Щатският прокурор пледира за жестока присъда над сериен убиец, канибал, банков обирджия, телефонен измамник, фалшификатор на пари, брутален изнасилвач на монахини и монаси, хакер и садист.
- Всичко това е един човек! – завърши прокурорът.
Притиснат до стената, съдията произнесе:
- Тежък момент от съдебната история на щата! Произнасям най-страшната присъда в моята практика. Осъждам Джон Смит на принудително заселване в България!
- По-добре електрически стол! – изрева подсъдимият.
– Съдът е подкупен!
- За обида към съда произнасям втора, вътрешна присъда. Освен заселване в България, да бъде принудително регистриран като едноличен търговец!
- Това е страшно! Не, това е нечовешко! По-добре газова камера! Съдията е българин!
- Аз съм потресен от тази обида! В моя плантаторски род винаги е имало славни каубои, картоиграчи, робовладелци и добри познавачи на уискито. Но българи – никога! Произнасям трета присъда: Освен със заселване и регистрация като едноличен търговец, осъждам Джон Смит да изтегли кредит от българска банка с български лихви!
Подсъдимият се свлече светкавично от страшен гърч. Получи троен инсулт, двустранен инфаркт и спукване на жлъчка едновременно.
ttt - специалист
час по биология учителката пита:
- Деца, ако някой от вас има близък, който може да имитира някакво животно нека да се обади!
Иванчо веднага вдигнал ръка:
- Госпожо, моя дядо може да имитира вълк.
- Чудесно Иванчо! И така - следващия час ще учим за вълка.
Довел Иванчо дядо си и в края на урока учителката казала:
- А сега дядото на Иванчо ще ни покаже как вие вълка.
Чакали всички да го чуят, но дядото даже не вдявал какво се иска от него. Учителката помолила отново, но пак тишина.
Тогава се намесил Иванчо:
- Госпожо, вие неправилно формулирахте задачата на дядо ми.
- Дядо, можеш ли да я оправиш тая?
- Аууууууу!

...........................

Защо са ти червени очите? Да не си болен?
- Да, КОНЯКтивит...

.................


Изобретена е голф топка, която автоматично и сама влиза в дупката. Умоляваме Ви - не я носете в задния джоб...

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: