Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Andri01 - майстор
Коня на Нинова избягал с друга кобила. Горката тя,остана самотна :)
Стоянски - напреднал
- Кире, колко е 5 плюс 5? - пита учителката.
- 11!
- Хайде сега, извади си ръцете от джобовете и преброй пак!


Честита Нова година на всички Майстори с чувство за хумор!
Наздраве от наш'та маса! :partyman:
kuger - майстор
Стоянски написа:
- Кире, колко е 5 плюс 5? - пита учителката.
- 11!
- Хайде сега, извади си ръцете от джобовете и преброй пак!


Честита Нова година на всички Майстори с чувство за хумор!
Наздраве от наш'та маса! :partyman:
...... с песента "Платете ни сметката" :-D
nik2 - специалист
- Писък на модата?
- Това са звуците, които издава мъжът ти, когато види сметката за новите дрешки и аксесоари.


............................


Табела "Паркинг за педали!" действа по-ефективно, от "Паркирането забранено!'


............................


Ако почнете да отваряте вратата на тоалетната с двоен клик на дръжката, значи е крайно време да намалите седенето пред компютъра...
nik2 - специалист
Жена за пети път ходи при зъболекаря с молба да и преправи изкуствената челюст, защото не била по мярка.
- Добре! - казва той.
- Ще я преправя, но за последен път. Не виждам нито една причина да не е по мярка на устата ви.
- Ама тя на устата ми пасва, ама не влиза в чашката!


..................................


- Ти, знаеш ли, че имаш страаашни очи...
- Бай Ставри, стига се прави на оригинален! Затвори вратата, че такъв запек ме е гепал! Съседната кабинка е свободна!
nik2 - специалист
На Богоявление един презобен фитнес маниак извади от ледените води на Дунав църковния кръст, два сома по 25 кила всеки, мина от Втората световна война и четири зимни гуми...


...................................


1. Оргазмът на свинете трае към 30 минути. (30 минути... Баси - искам да съм свиня в следващия живот);
2. Сомът има над 27’000 вкусови рецептора. (Какво ли пък чак толкова вкусно намира на дъното?!?);
3. Хлебарката може да живее без глава 9 дни, след което умира от глад. (Продължавам да си мисля за свинята...);
4. Бълхата може да скочи 350 пъти повече от дължината на тялото си. Все едно човек да прескочи футболно игрище. (’Бах тая свиня, как й е провървяло... 30 минути - представяте ли си!?!);
5. Слоновете са единствените бозайници, които не могат да скачат. (Толкова по-добре!);
6. Някои лъвове се сношават над 50 пъти на ден. (Хич не ми пука, аз си държа да съм прасе в следващия живот - качеството е много по-важно от количеството...);
7. Окото на щрауса е по-голямо от мозъка му. (Познавам доста такива хора.);
8. Морската звезда изобщо няма мозък. (И такива хора познавам за съжаление.);
9. Хората и делфините са единствените бозайници, които правят секс за удоволствие. (Алоууу, ами свинята?!?).
nik2 - специалист
Шефът вика агентите си по продажби и им казва:
- Господа, не съм доволен... Продажбите са много слаби... Реших да сложим нещата на състезателна основа - който направи най-много продажби, ще получи като бонус една свирка... Въпроси?
- Ами който направи най-малко продажби?
- Ами той ще прави свирката...


...............................


- Каква е разликата между крокодила?
- М?
- Че е два пъти по-дълъг, отколкото зелен.
- Как... така?
- Ами... зелен е само отгоре, а е дълъг и отгоре и отдолу!


.............................


Нова рокля за жената е това, което са 4 водки за мъжа!
Главата ти е приятно замаяна и мислиш, че всеки иска да прави с*кс с теб.


...........................


В реанимацията приемат яко натрошен мъж.
Докторът:
- Какво стана? С мотора ли се преби?
- Не… Кихнах в гардероба!


............................


Четирима старци седят на игрището за голф и играят.
- М-дааа, от година на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки. - казва единият.
- Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият.
- И хълмчетата са по-стръмни от едно време... - казва третият.
Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва:
- Стига мрънкайте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата...
joro39 - специалист
Учителят вижда, че Иванчо носи котка в училище и го пита: – Защо нодиш тази котка в училище? – Ами сутринта, преди да тръгна, чух татко да казва на мама. – Ще ти изям котето, само Иванчо да тръгне на училище – и затова реших да я спася.




Пич отива на море. След няколко неуспешни вечери да забие гадже, отива на пр*ститутка: - Как са цените, како? - 40 лв. тромпета; 100 лв. пълна програма. - Ааааа, нямам толкова, муцко! Какво ще кажеш, да ти дам 10 лв., кутия цигари и телефона си?! - Ммммм... айде, става. След свършване на работата, човекът подава 10 лв. на монети, кутия евтини цигари... и се готви да си ходи. - Чакай, забрави, нали и телефона!?! - А, да! Пиши: 0898******
nik2 - специалист
Вчера си купих мандарини от супермаркета. Прибрах се вкъщи, а се оказа, че от 15 бройки, 5 са с плесен. Грабвам ги обратно, касовата бележка в ръка и отивам да се разправям. Почнах с касиерката, после някакъв управител дойде. Не, нямало да се извинят, нямало да ги сменят. Били си съвсем прилични мандарините. Амбицирах се тогава и му казвам:
- Хубаво, хайде сега щом са Ви толкова прилични, изяжте си ги, ама без да се мръщите. Ако ги изядете без да се мръщите, си тръгвам веднага!
А той, идиотът му надъхан такъв, млад кариерист, ми се върза на акъла се съгласи. Изяде две и вика:
- Това е, толкова е дневната ми доза.
А аз му обяснявам:
- А-а-а не, не приятелю! Не сме се разбирали за никаква дневна доза - яж ги всичките!
Изяде и петте плесенясали мандарини, тъпанарът! Вижда се явно, че му е гадно, ама яде!
На края го похвалих:
- Юнак! А сега повикай главния мениджър!
Идва мениджърът, а аз му казвам:
- Здравейте, ще може ли да ми дадете пет нови мандарини, че тоя ваш служител изяде моите?


...............................


Съдят 75-годишна баба за убийство.
Тя обяснява:
- Седя си аз на пейка в парка и изведнъж до мен се настанява един младеж. Почва да ми хвърля закачливи погледи, примъква се по-близо, пуска ми ръка, шепне ми нежно, казва, че ме обича, и посяга да ми разкопчае блузката... И аз стоя, какво да правя - от толкова години не съм била с мъж. А той изведнъж става и казва:
- Честит първи април!
Е, как да не го застрелям...


..............................


Днес викам на жената:
- Скъпа легни, почини си. Аз сам ще си вдигна кръвното!


..............................


Такъв е животът!
1. Нисколетящи гълъби над главата - предстои ви пране.
2. Ако трети ден не ви се работи, значи е сряда.
3. Ако сте се събудили сутринта и не трябва да ставате, значи сте спали прав.
4. Ако сте пили добре, значи утрото ще е лошо! Ако утрото е добро, значи сте пили лошо!!!
5. Ако се возите в кола и силно са ви ударили - излезте и проверете: ако са ви ударили отзад е на пари, ако е отпред - на бой.
6. Ако ви боли глава - значи имате такава...
7. Ако един мъж отваря вратата на колата на жена, то или това е нова кола или нова жена.
8. Ако децата отиват на училище официални и носят цветя, то скоро ще трябва да се прекопават картофите.
9. Ако около слънцето са се появили кръгове - време е да проветрите стаята и да измиете прозорците.
10. Ако ракията се пие тежко и трудно - чакайте я обратно!


.................................


Семейна двойка разгръщат Кама Сутра. След известно време жената казва:
- Дай да повикаме съседа Марин, че тука гледам в някои пози има и тройки?
Извикали го. И като почнали... 1 поза... 2 поза... 15 поза... И в един момент съседът Марин си взема боксерките и ядосано си тръгва:
- Чакай бе, Марине, къде? Тъкмо стана интересно!
- Какво интересно, вее?! 15 пози правим и все аз лапам х*я!!!
Стоянски - напреднал
- Добър ден! Дошъл съм за изкарване на шофьорска книжка...
- Но тук е болница, не автошкола!
- Знам...! Отзад ми я навряха, но това е една дълга история...

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: