Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Andri01 - майстор
Причината е същата поради,която нормалните хора минават далеч от лудницата :)
nik2 - специалист
Уважаеми господине, Пиша ви в отговор на молбата за допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката. Причината за инцидента беше наречена от мен "недооценяване на обстоятелствата". Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се ще ви удовлетвори. По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на покрива на една новострояща се шест етажна сграда. Когато приключ их работата си, установих, че са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа, са тежали около 230 килограма. За да не ги пренасям на ръце до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като използвам макарата, прикрепена към стената на строящата се сграда. Слязох долу, застопорих въжето, качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела. След това отново слязох долу и отвързах въжето, придържайки го леко, така че тухлите да бъдат спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал, че моето собствено тегло е 60 килограма. Поради изненадата си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да пусна въжето. Не е необходимо да казвам, че продължих да се изкачвам по стената на сградата с висока скорост. Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този момент се придвижваше надолу към земята със също толкова впечатляваща бързина. Това може да обясни фрактурата на черепа, а също и незначителните охлузвания и счупената ключица, които са описани в т. 3 от доклада за инцидента. Продължих бързото си изкачване, като скоростта му бе съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат в макарата. За щастие по това време вече се бях окопитил и се държах здраво за въжето, вместо да се поддам изцяло на болката. Горе-долу по същото в време очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в нея дъното му се откачи. В този момент, вече освободен от тежестта на тухлите, останали на земята, варелът е тежал около 25 килограма. Отново ви приканвам да обърнете внимание на данните за моето собствено тегло. Както можете да си представите, сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на сградата. Към третия етаж отново се срещнах с варела, който този път се изкачваше нагоре. Това ми донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и няколко разкъсни рани по краката и долната част на тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява. Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно, за да намали нараняванията ми при падането върху купчината тухли и за щастие последствията бяха само няколко пукнати гръбначни прешлена. Съжалявам, че трябва да докладвам и това, но докато си лежах върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което можех да правя, бе да лежа там и да гледам как празният варел започна отново пътешествието си надолу към земята и в края на краищата се стовари върху мене. Това обяснява и двата счупени крака. Надявам се, че тези отговори ще задоволят интереса ви.
nik2 - специалист
Ван Гог си е отрязал ухото. Това е неоспоримо доказателство, че радио “Веселина” е съществувало още тогава.


........................


Стои си виетнамец пред порта с надпис "Зло куче". В него се борят две силни чувства – Страх! и Глад!...


........................


Китайска мъдрост гласи:
- Кажи на някого 1000 пъти, че е свиня и той ще се превърне в свиня!
И наистина - забелязах, че катаджията е започнал да се заглежда по мъже.


............................


Ергофобия, това е страх от работа.
Аз не съм мързелив, аз съм болен!


...........................


Имаш нужда от пари?! Обади се на олигарх 1... или пък на Кредисимо... стига глупости!
Просто отвори и потърси еврата в багажника.
Chefo77 - майстор
nik2 написа:
.....
Човече, умишлено не се хиля след всяко твое включване, но да знаеш - чета те и се смея всеки път!!!
nik2 - специалист
Хубаво е там, където ме няма. Ако не вярвате, мога да дойда. :devil:


...........................


Богат възрастен мъж отива при доктора:
- Докторе, имам всичко, бизнес, пари, къща, яхта, но жена ми не може да забременее.
- На колко години е жена ви?
- 25.
- А вие?
- На 75.
- И жена ви не може да забременее?
- Да!
- Тогава качете се на яхтата с жена си, вземете еди млад сътрудник с вас, за да не се откъсвате от бизнеса, и направете дълго пътешествие. Морският въздух прави чудеса.
Минават два месеца и пациента отново пристига. Поставя бутилка на масата и казва:
- Благодаря докторе за съвета, жена ми е бременна.
- А как е младият сътрудник? - пита доктора.
- Знаете ли докторе, тя също е бременна. Морският въздух наистина прави чудеса!


...........................


- Скъпи, имам две новини, добра и лоша. С коя да започна?
- С лошата.
- Прегорях пържолите, пресолих ги и забравих да сложа бялото вино в хладилника.
- А добрата?
- Северна Корея прекратява всички ядрени опити.


........................


– Жена, защо си се записала на бокс?
– По-късно ще разбереш...


.....................


- Обичаш ли ме?
- Добре бе жена, защо от сутринта със скандали?
nik2 - специалист
- Алоooo, радио Ереван?
- Да.
- Ония ден слушах по вашето радио много интересна политическа дискусия. Днес обаче, едва-едва ви хващам, много лошо се чуватееее...
- Ми, вече излъчваме от Сибир.


..........................


Днес си викам и аз като хората, ще се кача на автобус. Градският транспорт, както знаете си е цяло приключение. Та качвам се аз, сядам, зяпам през прозореца... идилия. Внезапно отнякъде се чува блеене на овца. Викам си:
- Баси, па не можем да избягаме от селото. Някой е качил добитък.
Народът взе да се оглежда. Блеенето се повтаря. След това пак. Гледам един мъж вади от джоба си мобилния, вдига и казва:
- Кажи, мило!


.........................


- Докторе, стерилен съм.
– Правили ли сте си тестове?
– Няма смисъл, докторе, наследствено ми е. И дядо ми, и баща ми бяха стерилни.
- А, ти откъде си?
– Аз ли? Ми от Хасково…


..........................


Вчера така се бях напил, че когато се свестих,вече ме бяха очертали с тебешир...


..........................


-Аз съм българче....
-Ай стига си се оплаквал бе!


..........................


- Как е синът ти?
- Отиде в Лондон да продължи да учи тромпет.
- Спечелил е стипендия!?
- Не, всичко поеха съседите…
nik2 - специалист
Връща се една жена от работа, уморена, мъкне две торби с продукти. Изведнъж пред нея застава мъж и си разтваря палтото. Жената го гледа с безучастен поглед, и възкликва:
- Ми да, забравих да купя яйца!


............................


В голяма фирма на едно от бюрата звъни телефонът.
– Ало. Искам веднага да занесете всички отчети в 23-ти кабинет! – запенил се някой.
– И що пък точно аз да го свърша?! – попитал с безразличие чиновникът.
– Ти знаеш ли с кого разговаряш, бе?! – онзи тотално кипнал.
– Не…
– С шефа на фирмата! Само да щракна с пръсти и си изхвръкнал!
– А ти знаеш ли с кого разговаряш?
- Не.
- Ми що не си е*еш майката тогава?!
a.kondov - помощник
Две комшийки на село си говорят през оградата и едната се провиква: - Стефке, ма, да нема някой болен у вас? Гледам докторът ден през ден все притичва за по час - два? - А, що да има болен… Лани, кога у вас всеки ден идваше един военен, да нямаше война?
:-D
nik2 - специалист
Врачанско спешно отделение. Внасят носилка с пострадал.
- Префръгаме го на сто!
- Едно, две, три, четири, пет, ..., 98, 99, 100!
"Пиууууу..."
- Нeма пулс!
- Дефибрилации!
- Нeма дефибрилатор.
- Час на смъртта?
- Нeма часовник...
- А ония те таме на стенътъ?
- Нема батерии.
- Немате ли телефоне?
- Немаме желание да ги цапаме с кръвища!
- Я... иам... телефон... - изпъшкал пострадалият.
- Има пулс!
- Не е верно. Нема пулс! Продължавам да чувам "пиууууу"!
- Оно нема кардиограф, от де го чуеш?
- Немаше лекарство за кръвно у аптеката - пищат ми ушите...
- Нема ми... нищо... Омразе - пропъшкал пострадалият, фанал са за главата и избегал.
- Час на изписванье?
- Баце, нема формуляр...


........................


- Какво е общото между доставчик на пица и гинеколог?
- И двамата усещат миризмата, но не могат да опитат!


...........................


На световен конгрес на лингвисти българският представител изнася доклад, че в българския език има и четвърта степен за сравнение и демонстрирал няколко примера: далече, по-далече, най-далече, на п*тка си лелина; близо, по-близо, най-близо, на един х*й място; хубаво, по-хубаво, най-хубаво, да си е*е майката.
Невярващи, лингвистите пращат нарочна делегация да провери случая. Кацат те на летище София и се мятат на първото такси.
- Карай за Варна!
- Бе няма проблем, ма кво ше правите във Варна?
- Ще пием кафе.
- Бе вие луди ли сте, да ходите на п*тка си лелина, когато тука, на един х*й място правят кафенце - да си е*е майката.

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: