Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nik2 - специалист
На мой приятел му звъни телефонът в хола, а той в банята.
Крещя:
– Телефонаааа!
Той крещи:
– Дигаааааай!
Гледам на дисплея „COBRATA". Вдигам аз и предпазливо казвам:
– Добър ден, господин Пулев!
Отсреща крещи женски глас:
– Къв Пулев бе, пиянде долно!? Къде е ония дебил, мъжът ми?


..................................


Живеехме в къща с много саксии с цветя на двора. Преди едно рязко застудяване жената прибра много от тях вътре, за да ги запази. Оказало се, че един малък смок се бил сгушил в едно от цветята. Когато бил внесен вътре и се стоплил, се раздвижил и жената го видяла да пропълзява под дивана. И нададе невероятен писък. Аз, който в това време си взимах душ, изтичах гол в коридора да видя какво става. Тя ми каза, че има змия под дивана. Коленичих гол на пода, за да проверя. В този момент явно дошло кучето и ми завря студения си нос отзад, както правят кучетата. Аз обаче реших, че змията ме ухапала, изкрещях, подхлъзнах се и паднах на пода. Жената помисли, че съм получил удар, извика бърза помощ, покри ме с покривка и ми каза да не мърдам. Докторите нахлуха, не обърнаха внимание на протестите ми и ме понесоха на носилката. Точно тогава смочето реши да се размърда под дивана, един от екипа го видя и изпусна своя край на носилката, което обяснява счупения ми крак. Жената повика на помощ съседа, който се въоръжи с навит вестник и започна да ръчка под дивана. След известно време явно реши, че всичко е наред и каза на жена ми, че змията я няма. Тя с облекчение се тръшна на дивана и смочето, явно покатерило се между възглавниците, се размърдало. Тя, явно го усетила, изкрещя и припадна. Съседът се втурна да й прави изкуствено дишане и точно тогава жена му влезе и го видя с устни върху тези на жена ми. Развика се като Джеки Чан и му нанесе страшен удар с пазарската чанта, от което пък и той припадна. Сега вече и полицията вече беше дошла. Видяха двамата на пода, жена му с окървавена чанта в ръце и рекоха да арестуват всички, но ние обяснихме защо е цялата патардия, заради едно смоче. Те не ни повярваха, но точно тогава смочето реши да докаже истината и изпълзя. Единият от полицаите се стресна, подскочи и се преобърна през прозореца върху кучето, което пък на свой ред се стресна и драсна към улицата, където някакъв явно се опита да го избегне и се натресе в полицейската кола, която взе, че се запали. Викнаха и пожарната, която в бързането си отнесе два стълба и спря тока на целия квартал. Но пък загасиха патрулката. След време ме изписаха от болницата, оправихме прозореца, кучето се върна, полицаите си взеха нова кола. Мина още известно време, с жена ми гледахме телевизия, и по новините казаха, че се очаква рязко застудяване. Жената ме попита дали да не вземе да внесе саксиите вътре. И тогава, господин съдия, я застрелях...
Валериус - специалист
Попитали един професор по българска граматика, светило от БАН, относно правописа на думата "анализатор", дали се пише с едно или с две букви "Л". След кратко замисляне, професора отговорил:
- Понеже съществителното има политически оттенък, то и двата начина са правилни. Когато представителя на тази професия е от опозицията, се пише с едно "Л". Когато обаче е представител или симпатизант на власт имащите, се пише с две "Л", като между тях има интервал (анал лизатор).
nik2 - специалист
Домашна прислужница иска повишение на заплатата. Съпругата не е съгласна и пита:
– Мария, защо искаш повишение?
– Госпожо, има три причини за това. Първата е, че гладя по-добре от вас.
– Кой ти каза!?
– Вашият съпруг, госпожо.
– Ха, така ли!!
– Втората причина е, че готвя по-добре от вас.
– Глупости, кой ти го каза?
– Съпругът ви.
– О-о-о, така ли каза? – заявила съпругата ядосана.
– А третата причина е, че съм по-добра в леглото от вас.
Съпругата вече много ядосана, през зъби:
– И това ли ти го каза съпругът ми?
– Не, госпожо, градинарят ми го каза.
– Та, колко точно искаш да е увеличението?
nik2 - специалист
- Още малко вино, госпожице?
- А не, благодаря, имам проблем с краката.
- Подуват ли се?
- Не, отварят се.

....................


Върви си Принцът из гората, пуска по някоя стрела ей така, за кеф, по едно време стига до някакво езерце. А бее, чисто блато. В блатото - жаба. И жабата изведнъж проговорила с човешки глас:
- О, Принце, аз съм омагьосана! Целуни ме и ще се превърна в красива принцеса!
Позамислил се принцът, поогледал се – няма никой. К'во пък толкова? Целунал жабето. И жабето БАМ, се превърнало в красива принцеса! Естествено голичка, щото откъде 42 номер рокля в блатото? Грабнал я Принцът, че а отпред, а отзад, ха на Ге, ха на дудук, в общи линии, свършил работата по царски. Седнал да си почине, в това време принцесата се посъвзела и започнала да мрънколясва:
- Ама как така, що веднага с*кс? Не, че се оплаквам, ама сватбата?
На Принцът чак му изпаднала пурата от устата! Скочил нашият:
- К'ва сватба ма?!?
И като и изчаткал един наопаки, принцесата паднала и се превърнала обратно в жаба! Погледал принцът, почесал се и я прибрал в джоба си:
- Еййй, бахти удобното нещо!


......................


Не вярвайте на Кама Сутра! В с*кса има само две пози - или Вие, или Вас!


...................


Спортен журналист интервюира Пеле:
- Мислите ли, че отборът на Бразилия от 1970-та може да победи сегашния на Аржентина?
Пеле:
- Да.
- С какъв резултат?
- 1-0.
- Само толкова?
- Е, все пак повечето от нас вече са над 75 години.


....................


Спирам такси и казвам:
- Клокотница.
- Улицата ли?
- Не бе, битката... карай че закъснях.
nik2 - специалист
Обзалагам се на 12875630985474345721 еврака, че даже и не сте си направили труда да прочетете числото отгоре,
даже не сте погледнали, че съм сложил буква в него! Добре - сега обаче вече погледнахте, да ама аз не съм сложил буква! Забелязахте ли колко сме предвидими?
kozl - майстор
Такива непридвидими числа, се "четат" само от непридвидими люде и машини със специално предвиден софтуер.
А тези де виждаме повече от десет пръста и буквете са числа.
А в този бълвоч от реклами нема нищо непридвидимо, дори и краварката в десния край на числото :wink:
nik2 - специалист
Отидох на ресторант. Беше пълен, нямаше къде да седна. Сложих си телефона на ухото и казах:
- Братле, ела тук, тя е с друг!
Шест двойки станаха веднага и напуснаха заведението.


......................


Американец разказва:
- При нас, когато минава Тръмп, всички го псуват, плюят и хвърлят по него развалени плодове.
Руснакът:
- При нас, като минава Путин, всички се изпикаваме върху него.
Американецът:
- Аз малко преувеличих - псуваме полугласно, плюем настрани, а като хвърляме, гледаме да не улучим.
Руснакът:
- И аз преувеличих - пикаем, но не си сваляме панталоните.


..................


Не знам какво ми сипаха, на "Протеиновия бар" във фитнеса... но се прибрах с велоергометъра.
nik2 - специалист
В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат.
Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори.
Попитали кмета – той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори.
В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това.
Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил
– Елементарно – това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.

Стоянски - напреднал
Ловец се стяга да излиза на лов. Жена му се суети около него и досажда...
- Днес какво ще биете?
- Елени!
- Ами гледайте да не се изпозастреляте...!
Стоянски - напреднал
Работник от казанлъшкия "Арсенал" си поливал розите вкъщи с машинно масло.
Детето му го пита:
- Тате, няма ли да изсъхнат розите...?
- Майната им, синко, важното е калашниците да не ръждясват!

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: