Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
sstefanov - майстор
Стигнах до "Иво Сиромахов" и спрях до там.
sstefanov - майстор
Нищо оригинално от него не съм чул или видял. Само стари вицове от интернет. Много интерсно ми беше преди доста години, когато все още гледах понякога шоуто на Слави, как вицове, които съм ги прочел вчера, ги пускат там.
Даже по едно време май, че се бях хванал на бас какви вицове ще се появят в шоуто.
Вече не ми е интересно и не си губя времето с тези неща. Реших, че няма смисъл.
Та затова.
kozl - майстор
Допълнение на какъв не е бъхарина:
100% от запитаните наподобяват тсигани, но не са. :-D
Krass - майстор
Прибира се една жена от пазар, при което я срещат двама гамени, от тези бруталните индивиди, които са от най-извратените кръстоски, а единият я посреща с думите:
- Ей, лелче, може ли да си толкова грозна и дебела, ей сега ще те пребия от бой!
След него се включва и другият:
- Не само бой ще ядеш, аз и ще те чукам докато те бия!
Жената, разбрала, че няма какво да прави и предвид безизходицата им казала:
- Момчета, така и така ще ме биете и ебете, защо не ми помогнете с тези торби до вкъщи, а после там на спокойствие ще си свършите работата?!
Съгласили се гамените и тръгнали към дома й. Стигат, отварят вратата, а пред тях застава един огромен, здрав, космат българин, от тези, по които можеш да се увериш, че Дан Колов не е бил само мит... На който жената рекла:
- Данчо, тези ме спряха на улицата и ми казаха, че съм толкова грозна и дебела, че ще ме пребият и изнасилят! Този каза, че ще ме бие, а другият, че ще ме изнасилва, посочила тя. След което бай Данчо хванал първият и му ударил една глава и онзи припаднал, а после хванал другият и го завлякъл в една стая....
Тук е момента, да поясня, че за да добиете представа как изглежда кура на бай Данчо, е нужно да си представите детска ръчичка, стиснала портокал! При което след няколко минути крещене и реване от стаята, бай Данчо излязъл и се обърнал към жената:
- Марче, я ми дай макетното ножче, че този ми е тесничък и не може да му влезе...
А от стаята през сълзи се чуло:
- Чичо Данчо, като човек те моля, върни се и опитай пак!!!
chapara - майстор
Седи си един в кръчмата и лочи ракия.Изведнъж влиза един мъж и запъхтяно казва-Иване ,някой ебе жена ти у вас.Нашия се изстрелва от мястото си ,взима цепеника ,с който е подпряна вратата и хвърчи към дома.Влиза вътре ,проверява стаи ,под леглата , в гардероба,банята,тавана,мазето-няма никой.След малко се връща,подпира вратата отново и си мърмори:
-А бе какво ми става-нито съм женен ,нито съм Иван!

==============================================

Родители подарили на малкия си син барабан. След седмица дива и зверска експлоатация, най-мъдрият съсед прошепнал на момченцето:
- Знаеш ли какво има вътре?

=============================================

Танцувам с нея снощи, пускам й ръка под полата. Чувствам, че ме иска!
- Как разбра?
- Хм... как да ти обясня...Някога хранил ли си кон с ръка? :shock: :-D
filmatoplo - майстор
- В Сибир дойдоха Археолози да търсят злато ,- търсиха,търсиха,търсиха - злато не намериха .
-Аа и Археолозите неги намериха. :lol: :lol:
olelemaiko - специалист
по бива да са геолози.
ky-kyy - майстор
-Разведох се с жена си...
-Иди на кръчма, напий се, удави мъката си...
-Не става.
-Що? Пари ли нямаш?
-Пари имам, мъка няма :)

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: