Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
schuldiner - майстор
Синът ми облякъл фанелка с ББ. Плюха го, псуваха го, биха го, една празна бутилка му сцепи веждата... Смятай, а още не е излязъл...
KingLin - майстор
- Извинете госпожице, така сте се гримирала, че се питам - не ви ли е топло?
LazarGanev - "Велик майстор"
Попаднали в Чистилището разни люде от различни страни и Господ им казва:
- Който ми каже число, което не знам, ще го пратя в Рая, а ако го знам- го изпращам директно в Ада.
Един казва трилион, друг милиард, трети квадралион, но Господ на всички казва: "Знам го" и "Бегом в Ада"!
Дошъл и редо на нашио човек инж. Ганев. Почесал се той по темето... подръпнал си брадата и казал:
- Сийбаломамата.
Господ онемял, но какво да прави - такова число за първи път чува... и съответно го праща го в Рая, но от пусто любопитство го пита:
- Инж. Ганев, все пак кажете ми какво е това число!
- Слез на земята, иди при някой кантонер на жп линия в България... и той ще ти обясни!
Слязъл Господ, преоблякъл се като обикновен човек, намерил един кантонер и го пита:
- Кажи ми, добри човече, кое е това число "Сийбаломамата"?
Кантонерът се почесъл умно по "дисагите"... показал му релсите и траверсите... и му казал:
- Значи сега тръгваш по линията... и започваш да броиш траверсите... и когато си кажеш "Бал съм ти и траверсите!"... си наполовина на "Сийбаломамата"..
lz1wvm - специалист
Бай Иван(селския бек) му била голяма оная работа.Но до последните дни на земния му живот си мислел,че ще отиде в ада.Та преди да почине,имал желание да му отрежат оная работа и да я закачат на първия стълб на селото,та да си спомнят някой моми за неговата надареност.Речено сторено.Но Свети Петър го пратил в рая.И ко да види бай Иван,пълно с мацки.....ама оная работа му я няма.Отишъл при Свети Петър и му се примолил да му я върне.Свети Петър му казал,че той сам е поискал да му я отрежат на другия свят,и не може да му помогне.
Бай Иван намерил един ден дневника на Свети Петър,където водел кой ще почине на следващия ден.Гледа бай Иван и вижда,че съседа му от дясно ще ходи при него в рая.Та взимал.че се присънил на вечерта на съседа в ляво,и му казал,съседе утре моя комшия от дясно ще идва при мен.Бях си забравил оная работа на първия стълб на селото.Иди и я откачи от стълба и му я наври отзад да ми я донесе,че тука ще ми трябва.
:partyman:
chapara - майстор
ИзсъхнАлата вожа ли😁😁😁😁😁😁😁
kuger - майстор
ср апр 28, 2021 8:37 pmchapara написа:
ИзсъхнАлата вожа ли😁😁😁😁😁😁😁
Двете състояния на мъжкия полов член - можа :weedman: или вожа :evil:
chapara - майстор
Асане, кое е най-запомнящото се нещо, което са ти казвали след секс?
- Ай сега да видим, ще крадеш ли пак ябълки! :roll: :lol: :lol:
schuldiner - майстор
На един човек много му се дояли кренвирши. Обаче като знаел какви боклуци слагат, решил първо да даде на котката - те надушват и ако не стават, не ги ядат. Дал на котката, тя доволно всичко изяла, хапнал и той. Мисли си: "Вкусно нещо са кренвиршите". А котката си мисли: "Какъв добър стопанин имам, как ме храни, как ми угажда. И кренвиршите са супер. Дори мишка са ми сложили вътре..."
Andri01 - майстор
Върви си Червената шапчица из гората ,носи питка за баба, подскача и си пее. Насреща и - Кумчо Вълчо.
- Къде отиваш,ма п..ко заспала?
- Аз не съм п..ка заспала ! Аз съм червената шапчица!!
- Я стига ма,п..ко заспала!!
- Аз не съм п..ка заспала ! Аз съм Червената шапчица и отивам при баба.
- А къде ти е тогава червената шапчица??
- Ауу, мамка му стара ,забравила съм я!! Ама ,че съм п..ка заспала?!
- Госпожице, вие не танцувахте ли снощи на масата по бельо?
- Аз? По бельо? Вие рано сте си тръгнали!

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: