Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
phantom_ - специалист
Вагини вагини колега :lol:
joro39 - специалист
Двама негри емигрирали в България със семействата си и се хванали на бас, кой ще е по-българин след една година. Минало се определеното време и се срещнали.
Първият казал:
- Записах дъщеря си на народни танци, а сутринта ядох шкембе, че не ми е минал махмурлука от ракията снощи. Ти как си?
Вторият отговорил:
- Е*и си майката, мангал!
Делян - специалист
Джендър отива на лекар:
- Докторе, боли ме гъза...
- Къде точно?
- Около "входа"...
- Ами, докато го използваш за вход, ще те боли, синко....
:butthead:
Krass - майстор
-Иванчо, Иванчоо...
-Кажи мамо.
-Аз не съм майка ти, аз съм баща ти.
-У да ва ева в джендърите, все не мога да ви запомня. :проба:
nik2 - специалист
- Какво ще празнуват джендърите на 14 февруари?
- Свети Вазелин.


............................


Някой знае ли, къде се намира този хотел от рекламата на Лопедиум, дето един чичак седи на кенефна чиния, сере по средата на хола, и гледа замечтано през прозореца? Просто ми харесват такива дръзки, интериорни решения!


..........................


- Оле, че е сладичкоо! Това котенце мъжко ли е, или женско?
- Не го ли позна по ушичките?
- По ушите ли? Не!
- Ами зайче е.


........................


Вчера поговорих със себе си. Да знаете този човек не е наред!


..........................


Съдията към свидетел:
- Женен ли сте?
- Не, просто видът ми е жалък.


.........................


Позвъних на Телефон на Доверието да им кажа, че съм в депресия и на ръба на самоубийството. Оттам пренасочиха обаждането ми в Пакистан, където много ми се зарадваха и се поинтересуваха дали мога да управлявам камион.
nik2 - специалист
- Жоре, как можа да я опънеш?
- Ми... как няма да я опъна, бе. Аз идвам на работа, а тя легнала чисто гола! Ти, какво очакваше да направя?
- Аутопсия, Жоре, АУТОПСИЯ...
LazarGanev - "Велик майстор"
- Иванчо, кажи какво е актуалното звучене на Хамлет?
- Да се ожениш или да се омъжиш. :?
nik2 - специалист
Исторически паралели.
1981 год.
1. Принц Чарлз се жени.
2. Ливърпул става шампион на Европа по футбол.
3. Австралия губи на крикет от Англия.
4. Папата умира.
2005 год.
1. Принц Чарлз отново се жени.
2. Ливърпул отново става шампион на Европа по футбол.
3. Австралия отново губи на крикет от Англия.
4. Папата отново умира.
Извод:
- Тръгне ли принц Чарлз отново да се жени, непременно да се предупреди Папата...


..........................


Из рекламите сред родния ефир в "прайм тайма":
- Българите имат мазна коса, много пърхот, износени стави, кървящи венци, кофти кожа и жълти зъби. Имат гъбички по ноктите и смърдящи крака, проблеми с простатата и ерекцията, простодушни са, потни, с пъпки и черни точки по лицето, космати, задължително със сецнат кръст, ядат предимно кренвирши, още живеят с майка си и всяка вечер са с подут от газове корем.
Когато нямат запек, имат разстройство. Винаги носят бира, ракия, шпеков салам или голяма разфасовка прах за пране в чантата си. Тресе ги ужасен предменструален синдром, който обикновено прелива в обилен месечен цикъл. Любители са на маргарина и други силни усещания от рода на това да скачат с парашут, когато са с диария. Българите често имат халюцинации, постоянно са болни и бедни, а от чувството им за хумор направо ти се досира. И, да, разбира се – всички са овъртолени в изключително изгодни заеми и ипотечни кредити, които всеки момент заплашват да ги довършат. Кренвиршът, за разлика от българите, е голям свежар, ухае изкусително, обича пикантните шеги и е душата на компанията, а за приятелите си ще мине и през огън.

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: