• 1
  • 2
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
ArturDent - Почти Безобиден
Е къде?

На море ще ходя, все още не зная къде, но знам кога и колко - 7 дена.
Покрай Балкана ще се завъртя, при един съфорумник, да му нагледам строежа, и да се огледам за мебели от масив. Той си знае кое е ;).... 3-4 дена...
И после някъде пак на планина - нито знам къде, нито знам кога, нито колко...
jakuzi - специалист
Балкана ... знам къде http://www.toptravelbg.com/HOTEL-FLANDR ... .но...кога??
А колкото до морето ....то е на 500 метра :-D
bulhomes2 - майстор
Май към Троян водят пътищата :supz: Аз Ви викам да спретнем една неформална среща, ама като гледам, че в София не можаха да се съберат.... Всеки е добре дошъл у нас!
EDI - майстор
Преди седмица се върнах от тук, прекарах 8 дена с фамилията.Малко вилно селище на 140 км от Атина в сверна посока.500 метра плаж с камъшени чадъри, шезлонги и душове през 30 метра, за които НЕ СЕ ПЛАЩА.Никакви хора-по 20 човека на плажа на ден, много и малки кръчмета на 10 метра от плажа, които са празни по цял ден и си единствения посетител за деня или вечерта.Разкошна храна.Спане - 25 евро на вечер на стая в семейно хотелче.

Прикачен файл

DSC00304 0000.jpg
DSC00304 0000.jpg (88.93 KиБ) Видяна 3646 пъти

Прикачен файл

DSC00350 00000000.jpg
DSC00350 00000000.jpg (57.4 KиБ) Видяна 3654 пъти

Прикачен файл

DSC00235 0000000.jpg
DSC00235 0000000.jpg (35.02 KиБ) Видяна 3654 пъти

Прикачен файл

DSC00123 0000.jpg
DSC00123 0000.jpg (103.52 KиБ) Видяна 3654 пъти
dundurma - специалист
светльо пича е поканен в бургас,ма не се обажда нещо.................пък аз още не съм ходил на плаж и май няма и да ходя,а ще почивам в ..............магазина :supz: :supz: :supz: :supz:
silllveto - Майсторица
Аз вече се отчетох с моренце на децата като миналата година - къмпинг Аспровалта.

Еди, кажи как се казва тва място, заинригува ме. Благодаря. :)
EDI - майстор
Градчето се казва Скала, ударението е на първото а, на 6 км е от един по-голям град, казва се Аталанти.И двете са покрай магистралата, по нея се стига до там.
Тани - модератор
И аз вече се разписах на морето. Бях в Слънчев бряг още в преди десетина дни . В началото на сезона е много спокойно , но не ми се мисли какво ще е след седмица две! Определено предпочитам да почивам в началото и/или в края на сезона , когато слънцето е по-жалостиво и плажовете не са препълнени!
Снимки на хотела

http://www.tirs.bg/nw/%D1%85%D0%BE%D1%8 ... -1019.html

Фиеста М - намира се на първа линия на плажа , а около него са Маджестик , Виктория палас и Хелена . С тези съседи цената на Фиеста М направо си е подарък :)
EDI - майстор
Аз така правя вече от доста години.Спокойствието е незаменимо.
Илиян Илиев™ - майстор
Аз пък както обикновено ще почивам на строежа. Ако има начин ще изкарам 1-2 седмици у СЕВЕРОЗАПАДО. Балкан, роднини, носталгия и всичко останало.

Иначе море през почивните дни. Предимно на Тиренско, че ми е на 35 километра. Йонииското ми идва малко над 70 и ме мързи да пътувам до там. Иначе за риба с приятели ходим предимно на него, но изкарваме по близо 24 часа.

Бе каквото и да си говорим лятото наваксвам дъждовните дни през зимата. Един вид, като баснята за мравката и щуреца. Скъсване на гъза лятото и дълги дъждовни дни зимата. Жътвата си е жътва и ако я изпусна ще гладувам.

п.п. Не пожелавам на никого да мечтае за ваканция на родното си място. Но пък и не се оплаквам. Едното за сметка на другото.
  • 1
  • 2

Тема "Къде ще почивате през лятото? (Ако изобщо почивате)." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: