• 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 107
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nikolov333 - майстор
Хванали са "вибрациите"на съвременната реалност..
nikolovvd - майстор
profesionalist_wood написа:
Не вярвам да е така ама...
В Петък - 2.12.2016г. ще съм в София и държа да те почерпя лично за този цитат. След 20+ години във Видин не бих могъл да го формулирам по-добре.
Ако се чудиш дали е вярно, ами вярно е към 110%. Написано е с доста здържаност и възпитание.
Hoвoceлckи - майстор
Дрън-дрън. 1000 лева заплата през крив макарон ...
Откриха нов цех в наше село. Работи се на високотехнологични плетачни машини. На три смени. За минималната работна заплата. Минус осигуровките - 360 лева чисто. Той цехът преди това бил в София. Ама там ще намерят работници на такава заплата ама друг път!
Смешно нали? И абсолютно реално.
nikolovvd - майстор
Знаете ли че... Хубавото на китайските автомобили е, че всичките резервни части са оригинални.
hidrazin - майстор
nikolovvd написа:
Знаете ли че... Хубавото на китайските автомобили е, че всичките резервни части са оригинални.
Не бъди толкова сигурен. :-D Примерно Great Wall е заложил на двигатели Mitsubishi при бензиновите версии на пикапите.
Мисля че и другите им мотори пак не са техни.
:partyman:
zmiori - специалист
Hoвoceлckи написа:
Дрън-дрън. 1000 лева заплата през крив макарон ...
Откриха нов цех в наше село. Работи се на високотехнологични плетачни машини. На три смени. За минималната работна заплата. Минус осигуровките - 360 лева чисто. Той цехът преди това бил в София. Ама там ще намерят работници на такава заплата ама друг път!
Смешно нали? И абсолютно реално.


Абсолютно съгласен.
Оня виц за камионите голяма работа.
Тук има 2 предприятия дето произвеждат авто инсталации работят на 3 смени за под 400 лв. чисто.
Шурея започна работа в една фирма за продажба на селскостопанска техника като пазач и не може да се нахвали взимал 442 лв. /чисто/ само нощни смени ден работи два почива ако се падне в събота и неделя по 24 часа. /ако на някой му се смята да се пробва да сметне колко часа прави на месец/ Че и топли дрехи им раздал.
Antonii - майстор
Тук въпроса не е в парите, а в манталитета.
Аз знам хора от този регион със заплати над 1500лв и са със същият начин на мислене.
Просто имат късмет, че предприятието им е държавно.
Hoвoceлckи - майстор
Ей много крадливи сиромаси имало значи в таз наша държава брей :? А всички бизнесмени - непорочни кат момина сълза :wink:
nikolov333 - майстор
Всички са маскари.. :-D :-D :lol:
zmiori - специалист
Antonii написа:
Тук въпроса не е в парите, а в манталитета.
Аз знам хора от този регион със заплати над 1500лв и са със същият начин на мислене.
Просто имат късмет, че предприятието им е държавно.
Прав си щото ако бе частно можеше и да е 350.
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 107

Тема "Ако не беше истина щеше да е смешно...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: