• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 107
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
p.v.x - майстор
ky-kyy написа:



Ъъъъъ, ква пружинка?
, а на някои изявени спамери
Образно казано , на часовниците с кукувичка , като не ги навиеш или им се повреди нещо , спират да кукат.
За спамерите , аз съм един от тях. :-D
Даже се боря за титлата Първи , от най първите. :lol: :lol:

Ама както обича да казва един от форума "Дреме ми на сайдера".
Така че, кукай си на воля.

:rock:
profesionalist_wood - майстор
ky-kyy написа:
profesionalist_wood написа:
Верно бе какво стана със Тинки? :lol: Да не му се е случило нещо ужасно? Ще ми липсват умозаключенията му :-D
Ха :-D Клошарчето Живко, винаги е някъде из интернет форумите...
Прикачен файл:
121.png
Жив е той, жив е! Там на Черноморието.
crez - майстор
Защо нашите "велики" медии мълчат :? Западните гръмнаха с новината че 3 от главните избирачи в САЩ си сменят мнението и прехвърлят гласовете си за баба Хилари :lol: Егати цирка, плюя на такава демокрация,ако въобще това е демакрация :lol: как е възможно,веднъж си гласувал по един начин и след месец се отказваш. Явно бабата е платила повечко сега от русолявия.
infomar
crez написа:
Защо нашите "велики" медии мълчат :? Западните гръмнаха с новината че 3 от главните избирачи в САЩ си сменят мнението и прехвърлят гласовете си за баба Хилари :lol: Егати цирка, плюя на такава демокрация,ако въобще това е демакрация :lol: как е възможно,веднъж си гласувал по един начин и след месец се отказваш. Явно бабата е платила повечко сега от русолявия.
За да победи в изборите, един кандидат президент трябва да си осигури подкрепата на 270 делегати в избирателната колегия. Тръмп има подкрепата на 290 делегати и беше признат за победител още на 8 ноември.
Според теб Тръмп сега може ли да загуби?
fill - специалист
[quote="p.v.x"...

Образно казано , на часовниците с кукувичка , като не ги навиеш или им се повреди нещо , спират да кукат.
За спамерите , аз съм един от тях. :-D
Даже се боря за титлата Първи , от най първите. :lol: :lol:
[/quote]

Направо ме обезкуражи :? Аз си мислех че свободата наистина е в салама... :?
EDI - майстор
infomar написа:
crez написа:
Защо нашите "велики" медии мълчат :? Западните гръмнаха с новината че 3 от главните избирачи в САЩ си сменят мнението и прехвърлят гласовете си за баба Хилари :lol: Егати цирка, плюя на такава демокрация,ако въобще това е демакрация :lol: как е възможно,веднъж си гласувал по един начин и след месец се отказваш. Явно бабата е платила повечко сега от русолявия.
За да победи в изборите, един кандидат президент трябва да си осигури подкрепата на 270 делегати в избирателната колегия. Тръмп има подкрепата на 290 делегати и беше признат за победител още на 8 ноември.
Според теб Тръмп сега може ли да загуби?

Може, 2 пъти се е случвало в историята.
fill - специалист
[quote

ФАКТ![/quote]

Кое,земеделците или субсидиите... за наши ора...
jekasus - майстор
fill написа:
[quote

ФАКТ!
Кое,земеделците или субсидиите... за наши ора...[/quote]Добрите трактористи и комбайнери взимат такива пари, че Тинки ще получи инфаркт...
nikolov333 - майстор
..еее да, ама карат нови комбайнии.. както би казал тинки :-D :-D :lol:
jekasus - майстор
nikolov333 написа:
както би казал тинки
Там има много екстри, не като на пасатко.
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 107

Тема "Ако не беше истина щеше да е смешно...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: