• 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 107
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
profesionalist_wood - майстор
Пасатко умря. Да живее Пасатко! :-D
nikolovvd - майстор
В района на Мурманск от Скандинавия са били върнати почти петдесет бежанци. Същите, свикнали да се държат безнаказано и с агресия се опитали да наглеят, както в Норвегия, така и в Русия, пише mirtesen.ru, цитира trafficnews.bg

Под прикритието, че не знаят езика, те не плащали в магазините - просто влизали вътре, взимали стоки, които им трябват излизайки без и копейка да заплатят, а за капак на това на малки групи заграждали момичета, които били сами държейки се непристойно с тях отправяйки им сексуални намеци ...

"Е, ние сме в Европа, в Европа сме"- смеейки се цинично говорели на английски нашествениците. Само, че са объркали Европата с Русия!

Бежанците били респектирани веднага и набити. От една страна от ядосани граждани, а от другата от ченгета, които са били извикани по сигнал.

Руснаците едва не са ги линчували на място! На мнозина от тях ще им държи влага дълго време, дори криенето по дворовете не им е помогнало. Крайният резултат за един ден е 18 в болницата, а 33 арестувани. В момента са нетърпеливи да се върнат по домовете си в Афганистан и не искат и да чуят нито за Русия, нито за Европа ..

Районът на Мурманск се използва от мигрантите, като транзитен пункт по пътя към Европа. Бежанците пристигат в Москва, а след това вземат влак или самолет до Мурманск, откъдето стигат до границите на Финландия и Норвегия.
Чираче - майстор
nikolovvd написа:
В района на Мурманск от Скандинавия са били върнати почти петдесет бежанци. Същите, свикнали да се държат безнаказано и с агресия се опитали да наглеят, както в Норвегия, така и в Русия, пише mirtesen.ru, цитира trafficnews.bg

Под прикритието, че не знаят езика, те не плащали в магазините - просто влизали вътре, взимали стоки, които им трябват излизайки без и копейка да заплатят, а за капак на това на малки групи заграждали момичета, които били сами държейки се непристойно с тях отправяйки им сексуални намеци ...

"Е, ние сме в Европа, в Европа сме"- смеейки се цинично говорели на английски нашествениците. Само, че са объркали Европата с Русия!

Бежанците били респектирани веднага и набити. От една страна от ядосани граждани, а от другата от ченгета, които са били извикани по сигнал.

Руснаците едва не са ги линчували на място! На мнозина от тях ще им държи влага дълго време, дори криенето по дворовете не им е помогнало. Крайният резултат за един ден е 18 в болницата, а 33 арестувани. В момента са нетърпеливи да се върнат по домовете си в Афганистан и не искат и да чуят нито за Русия, нито за Европа ..

Районът на Мурманск се използва от мигрантите, като транзитен пункт по пътя към Европа. Бежанците пристигат в Москва, а след това вземат влак или самолет до Мурманск, откъдето стигат до границите на Финландия и Норвегия.
Така трябва да е и тук. А не Динко да го съдят за свински опашки.

Всеки, който е нарушил държавната ни граница без нужното позволение, е ПРЕСТЪПНИК. И Държавата трябва да отнася като с престъпник. И незабавна екстрадация от пределите.
fill - специалист
Чираче написа:
nikolovvd написа:
В района на Мурманск от Скандинавия са били върнати почти петдесет бежанци. Същите, свикнали да се държат безнаказано и с агресия се опитали да наглеят, както в Норвегия, така и в Русия, пише mirtesen.ru, цитира trafficnews.bg

Под прикритието, че не знаят езика, те не плащали в магазините - просто влизали вътре, взимали стоки, които им трябват излизайки без и копейка да заплатят, а за капак на това на малки групи заграждали момичета, които били сами държейки се непристойно с тях отправяйки им сексуални намеци ...

"Е, ние сме в Европа, в Европа сме"- смеейки се цинично говорели на английски нашествениците. Само, че са объркали Европата с Русия!

Бежанците били респектирани веднага и набити. От една страна от ядосани граждани, а от другата от ченгета, които са били извикани по сигнал.

Руснаците едва не са ги линчували на място! На мнозина от тях ще им държи влага дълго време, дори криенето по дворовете не им е помогнало. Крайният резултат за един ден е 18 в болницата, а 33 арестувани. В момента са нетърпеливи да се върнат по домовете си в Афганистан и не искат и да чуят нито за Русия, нито за Европа ..

Районът на Мурманск се използва от мигрантите, като транзитен пункт по пътя към Европа. Бежанците пристигат в Москва, а след това вземат влак или самолет до Мурманск, откъдето стигат до границите на Финландия и Норвегия.
Така трябва да е и тук. А не Динко да го съдят за свински опашки.

Всеки, който е нарушил държавната ни граница без нужното позволение, е ПРЕСТЪПНИК. И Държавата трябва да отнася като с престъпник. И незабавна екстрадация от пределите.
А тия дето построиха за 90 милиона паяжина,ко ги прайм...Преизбираме ги...
profesionalist_wood - майстор
"Когато случайно имаш наистина лош ден и просто искаш да си го изкараш на някой, направи го, но не на някой който познаваш, а някой който не познаваш.
Всичко започна когато един ден си седях на бюрото и си спомних за телефонен разговор, който трябваше да проведа, а бях забравил. Намерих номера и позвъних. Вдигна мъж който каза:
- Ало?
- Здравейте, аз съм Крис. Мога ли да говоря с Робин Картър?
Неочаквано телефона ми беше затворен. Не можах да повярвам, че някой може да бъде толкова груб. Намерих верния номер на Робин и и се обадих – бях разменил последните две цифри на номера. След като свърших разговора с нея, отново набрах „грешния" номер. Когато някой от другата страна ми вдигна, аз извиках
- Ти си ГЪЗ!!! - и затворих.
Записах си номера с думичката „ГЪЗ" до него и го прибрах в чекмеджето на бюрото. На всеки няколко седмици, когато плащах сметки или просто имах наистина лош ден, аз звънех на този номер и крещях в слушалката „Ти си ГЪЗ!!!". Това винаги ме успокояваше. Когато програмата „Разбери кой звъни" се появи и в нашия район, си замислих, че моето терапевтично „Ти си ГЪЗ!!!" трябва да спре. Така че отново му се обадих и казах:
- Здравейте, аз съм Джон Смит от телефонната компания. Обаждам ви се, за да разбера дали се интересувате от нашата програма „Разбери кой звъни".
- НЕ! – извика той и ми затвори. Веднага го набрах отново и му казах
- Защото си ГЪЗ!!!
...
Един ден бях до супермаркета, чакайки да се освободи място за паркиране. Някакъв пич с черно БМВ ме изпревари и паркира на мястото, за което търпеливо чаках. Натиснах клаксона и се разкрещях, че аз чакам за това място. Идиотът не ми обърна никакво внимание. Тогава забелязах табелката „Продава се" залепена на прозореца, така че си преписах телефонния номер от нея. След няколко дни, точно след като звънях на първия „ГЪЗ"(сложил съм си номера му на бутоните за бързо набиране), си помислих, че не е лоша идея да звънна на беемве гъза също.
- Ало, вие ли сте човека който продава черно БМВ?
- Да. Аз съм.
- Можете ли да ми кажете къде мога да видя колата?
- Разбира се. Аз живея на 1802 Запад, 34-та улица. Жълта къща и колата е паркирана точно отпред.
- Извенете, вашето име е?
- Казвам се Дон Бъргмайер. - отговори ми той.
- Дон, по кое време сте си вкъщи?
- Всеки ден след 17.00.
- Слушай Дон, мога ли да ти кажа нещо?
- Да?
- Дон, ти си ГЪЗ!!! - и затворих. Добавих номера му в бутоните за бързо набиране.
Сега, когато имам лош ден, имам и двама гъзове на които да звъня. След няколко месеца ми дойде идея. Звъннах на гъз N1:
- Aло? – попита той.
- Ти си ГЪЗ!!! – но не затворих.
- Още ли си тук? – попита той.
- Да, тук съм – казах аз.
- Спри да ми звъниш!! – изкрещя той.
- Няма пък! – изкрещях му и аз.
- Кой си ти? – проклинаше той
- Казвам се Дон Бъргмайер.
- Така ли? И къде живееш?
- 1802 Запад, 34-та улица, ГЪЗ ТАКЪВ! В жълта къща и черния ми баварец паркиран отпред.
- Ей сега идвам Дон. По добре почни да си пееш молитвите! – заплаши ме той.
- Мухаха! Като че ли ме е страх от теб ГЪЗ смотан!
След това звъннах на гъз N2:
- Aло? – каза той.
- Здрасти бе ГЪЗ сплескан – казах аз, отново без да затварям.
- Само да те намеря... – се развика той.
- И? – прекъснах го аз – Какво ще направиш?
- Ще те спукам от бой!
- Е, значи това е твоя шанс – казах аз – Ей сега идвам да видим!
След което затворих и незабавно се обадих в полицията и им казах, че живея на 1802 Запад 34 улица, и в момента се прибирам за да убия моя любовник. След което звъннах в Новините на 9 канал, за да ги уведомя, че двама гейове се бият на 1802 Запад, 34-та улица. Бързо отидох до колата и тръгнах към 34-та улица. Там имаше двама задници, които се пребиваха от бой пред 6 патрулки, полицейски хеликоптер и репортерски екип от новините!
Ето сега се чувствам добре. Управлението на гнева наистина работи!"
Andri01 - майстор
Някой да помни ролковите магнитофони? :) В Русия още се използват в ..."черните кутии" на ТУ 154 :? http://www.rbc.ru/society/28/01/2017/58 ... =gism_top4
DundyTheCroc - майстор
Andri01 написа:
Някой да помни ролковите магнитофони? :) В Русия още се използват в ..."черните кутии" на ТУ 154 :? http://www.rbc.ru/society/28/01/2017/58 ... =gism_top4
Какво очакваш, самолета е доста вехт, кутиите са си комплект с него. Лентата си има нейни предимства, чиповете като станат на сол всичко се губи, а лентата и на парчета да е все нещо може да се прочете. От чист интерес провери с каква електроника летят в космоса и руснаците, и американците, ще си изненадан ;)
Andri01 - майстор
Нали видя "черната кутия" ма МИГ24 / май такъв беше/ ,дето го свалиха турците.Платки от 80-те години. Станаха за смях пред поканените журналисти!! И то на нещо,което ще трябва за установяване на причините катастрофа! В 21-я век сме! Че и имат претенции за "велика" нация,управниците им :).
hidrazin - майстор
Не е МИГ а СУ-24 и черната му кутия е "Бант-32". Произвежда се от 90-те години.
За справка - тогава например Боинг още използваха магнитна лента.
На снимката по-долу - в дясно черна кутия от Боинг 777. Ясно се вижда датата 05.2001г. :-D
В ляво естествено е това дето замества магнитната лента в новите модели.
Там също ясно се виждат същите китайски чипове памет както в руските черни кутии. :lol:
Всичко това води до извода, че не винаги е добре да се взаимстват новости от запада, щото в повечето случаи са тъпи.
Andri01 написа:
В 21-я век сме!
Правилно. Оказва се че една черна кутия не толкова корава колкото ни представят.
Последните насоки са да няма или да не се разчита на черните кутии.
Записите да стават в реално време и в наземни станции.
Нали сме в 21-ви век? Бах тая комуникация - всеки с тъп китайски телефон има връзка и Интернет.
Онези за милиони долари не могат да осигурят надеждна връзка със замята за един тъп запис с не чак толкова много информация... :lol:
Прикачен файл:
777.jpg
:partyman:
P.S.Най ми е кеф когато някой дето си няма понятие от нещо и тръгне да се набира като гл...ст на буца.... :-D
infomar
В тези системи се гони сигурност, а не перчене кой е по-най...
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 107

Тема "Ако не беше истина щеше да е смешно...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: