• 1
  • 2
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
hidrazin - майстор
Включете се в анкета за фалшивите новини и дезинформацията
Ако има проблем с линка, има го и ТУК.
Е, ами ... направих си кефа да я попълня.
Но пък ... няма да е кеф на тоя/тая дето ще я прочете. :lol: И не само няма да му е кеф а ще лек шок...
:partyman:
Lisko - майстор
Готово! Някои въпроси бяха много идиотски зададени.
resistbody - майстор
Хубаво ще им размътим статистиката... всичко след 3-тия ред не се чете и им писах в Друго... че не ми се чете...
MamaMy - майстор
Големи тъпни. 90% питат отговори.
Chefo77 - майстор
вт яну 16, 2024 11:11 pmLisko написа:
Готово! Някои въпроси бяха много идиотски зададени.
На повечето бяха дадени идиотски отговори...
В смисъл - аз дадох идиотски отговори :D
Последна промяна от Chefo77 на ср яну 17, 2024 6:53 pm, променено общо 1 път.
schuldiner - майстор
:-D :-D :-D
- Има ли дезинформация в нета? - Да!
- В медиите, които ТИ следиш? - Не!
Много напомня един пандизчийски лаф...

Анкетата наистина е странна донякъде, щото предполага човек да е навътре в материята. А някои въпроси дори си представих за кои конкретни фейкове са писани :) Ако не отгатваш събитието, въпросът е без връзка, идиотски...
Лошо впечатление ми направи липсата на възможен отговор "проверка от втори/трети независим източник". Че това си е азбуката на усвояване на информация, как може да го пропуснат! Или се подразбира, че всички го правят? Ами.... тц.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср яну 17, 2024 9:24 amschuldiner написа:
:-D :-D :-D
- Има ли дезинформация в нета? - Да!
- В медиите, които ТИ следиш? - Не!
Много напомня един пандизчийски лаф...

Анкетата наистина е странна донякъде, щото предполага човек да е навътре в материята. А някои въпроси дори си представих за кои конкретни фейкове са писани :) Ако не отгатваш събитието, въпросът е без връзка, идиотски...
Лошо впечатление ми направи липсата на възможен отговор "проверка от втори/трети независим източник". Че това си е азбуката на усвояване на информация, как може да го пропуснат! Или се подразбира, че всички го правят? Ами.... тц.
"Как разбирате дали това, което четете, слушате или гледате е достоверно и точно? / По друг начин / проверявам в други източници/"

Не мисля аз да съм навътре в каквато и да било материя, анкетата я срещам за трети път (двата бе платена) и се развива. В смисъл, променят я, предполагам, спрямо отговорите. Втората ми платена, бе по-обстойна и задоволяваща, спрямо първата
DundyTheCroc - майстор
Попълних я, ама като накрая ми поиска точен адрес се едно ще ми пращат тиквен медал по Спиди им теглих една :weedman:
hidrazin - майстор
Ми не можа ли да си измислиш адрес? :weedman:
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб яну 20, 2024 11:42 amDundyTheCroc написа:
Попълних я, ама като накрая ми поиска точен адрес се едно ще ми пращат тиквен медал по Спиди им теглих една :weedman:
Мен ме имат за нищо! не ми искАха точен адрес, това е дискриминация

Като бях млада и не ме мързеше, можех, при тогавашния интернет, за до половин час да ти намеря инфото, вкл и телефон на бабати. Сега ме мързи, надали ще да е много по-трудно отсяването на плявата
  • 1
  • 2

Тема "На каква анкета попанах" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: