• 1
  • 2
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Прикачен файл:
Picture 839.jpg
Това лято мина бързо, но останах доволен от моите излети и почивка. Вижте какво сътворих за удобство на рибаря ( тоест за мен ) :lol: Направих си понтон, който закотвих на 5м дълбочина и на 200м от брега в язовира с 2 бордюра по 120 кг ( за котви ). По средата заварих тръба, в която си слагах чадърчето да ме пази от слънцето. понтончето е 4м на 2.5м, но съм го направил да се разглабя на 2 части( 2.5 на 2 ) за по-лесно транспортиране и носене.Металните части са третирани с материали против ръжда, а дървените с безир против влага. Сутрин отивам с гумената лодка до понтона и почвам риболов.На сянка и с бира потопена на 5 м дълбочина.

Направо идеалната почивка, съчетана с любимото хоби.
profy - специалист
Браво, чудесно решение. =D>
Само Инпекцията по корабоплаване да не те усети ! :-D
bulhomes2 - майстор
Звиждам ти искрено. Още по-приятно е с приятели да цакате карти на понтона...
batkotony - специалист
...и който падне плува до брега... :-D
bulhomes2 - майстор
Не - гмурка се за бира, че нали е на 5 метра под водата... :lol:
batkotony - специалист
Не мисля,по този начин се създава предпоставка за скандали-като се гмурне може да изпие бирата... :-D
VLADO66 - майстор
Вие се майтапите ама бях накиснал при едни скали на морето една каса на 3-4м. дълбочина.Излезе вълнение и аз тръгнах да спасявам ценната течност и излизайки вълните така ме насадиха на едни миди че бях като рендосан.
Тани - модератор
Бутилките не изплуват ли от касата :?
filmatoplo - майстор
Де ги въдичарите :yawinkle: Пешо,Мишо ,Цецо .Това в средата стойка за чадър ли е :? че пече :partyman: , айде наслука .
bulhomes2 - майстор
pompei написа:
...По средата заварих тръба, в която си слагах чадърчето да ме пази от слънцето. ...
filmatoplo написа:
...Това в средата стойка за чадър ли е...
Филма - писател, не читател... :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Истинска отмора и още нещо !!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: