Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
MamaMy - майстор
Китениците и то особено втория си струват парите. Няма да ви казвам колко струва тъкането на един такъв само. На нас ни взеха 700 лв на бройка и костваше почти месец време. Отделно колко вълна замина не е истина :)
Krass - майстор
MamaMy написа:
Китениците и то особено втория си струват парите. Няма да ви казвам колко струва тъкането на един такъв само. На нас ни взеха 700 лв на бройка и костваше почти месец време. Отделно колко вълна замина не е истина :)
И как е, молците доволни ли са? :lol: И жената има едни от баба си чеиз. И се чуди как да ги съхранява. Не ги използваме защото са тежки и нефункционални.
dadko - майстор
Krass написа:
MamaMy написа:
Китениците и то особено втория си струват парите. Няма да ви казвам колко струва тъкането на един такъв само. На нас ни взеха 700 лв на бройка и костваше почти месец време. Отделно колко вълна замина не е истина :)
И как е, молците доволни ли са? :lol: И жената има едни от баба си чеиз. И се чуди как да ги съхранява. Не ги използваме защото са тежки и нефункционални.
Същата работа. И при нас китениците заемат надстройката на гардероба. Да се чудиш къде да ги денеш. Ще взема да ги пусна и аз в продавалника, ама не ми се вярва да се харчат много.
shotik - майстор
В обява на един хоспис .че отоплението е с :

"Газово котле на нафта и тоk "
zemo - напреднал
Ами , продават я "на части"
profesionalist_wood - майстор
аз пък търсех точно от тези линийки ама окомплектовани

Тема "Невероятни обяви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: