Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
За строителството няма хубаво и лошо време има от сутрин до вечер окото се плаши ама ръката не. :yawinkle:
Илчо Илиев - майстор
И къде по-точно трябваше да се смеем :?
Като ти се пишат сентенции и мъдрости, има си такава тема в говорилнята....
p.v.x - майстор
Рекламните брошури , освен за голяма нужда , могат да се използват и за други цели.Баш майсторите го знаят .
Какви пистолети за горещ въздух , какви пет лева. :-D :lol: :lol: :rock:

Прикачен файл

037147140-big.jpg
chapara - майстор
p.v.x написа:
Рекламните брошури , освен за голяма нужда , могат да се използват и за други цели.Баш майсторите го знаят .
Какви пистолети за горещ въздух , какви пет лева. :-D :lol: :lol: :rock:
Врабец, тука си се прецакал, недей да правиш свободни съчинения по натюрморт, т.е. снимка. На тази брошура колегата си слага пистолета за горещ въздух, "Бош", струващ над 150 лв с дисплей за задаване на конкретна температура по градуси за да не се прегарят тръбите. Този пистолет от задната си страна засмуква студения въздух и когато е в такава мръсна среда увлича боклуци вътре и има много голяма вероятност да изгори нагревателя , който струва от порядъка на 90 лв. И понеже всеки майстор уважаващ себе си, си пази инструментите понеже те са хляба му, пистолета се поставя на брошурата изправен на горе.
И така ако си нямаш друга работа излезни и се поразходи да те подуха вятъра, че зимата какви ли ще ги съчиняваш. И недей да вадиш думи и снимки от контекста :axe: :axe: :axe: :axe: :axe:
p.v.x - майстор
Аааа , пистолета сте го скрили , да не му правите реклама. Ясно. :lol:

Я си разкопчай копчетата на елечето , и бъди по широко скроен :rock:
chapara - майстор
p.v.x написа:
Аааа , пистолета сте го скрили , да не му правите реклама. Ясно. :lol:

Я си разкопчай копчетата на елечето , и бъди по широко скроен :rock:
Аз съм доста широко скроен :-D , но прекалените глупости не стават дори и за майтап, нищо не сме скрили, снимал съм в такъв момент. Пистолета по гореупоменатите причини се появява при кроенето и сглобяването. Ти лично съм убеден че не би си купил такъв защото струва едно торбе пари. Ето го модела:
Изображение

Може да му видиш и цената:
http://www.gsstroimarket.bg/view/2597557.html

, което обяснява пазенето му като инструмент :idea:

И за моето елече не се притеснявай, в тая жега съм по потник :goodman:
p.v.x - майстор
Темата която съм използвал , е в отмора и шеги. За снимката извинявай.

А за това , дали мога да си го позволя(пистолета) , бъди убеден , че мога да те изненадам.

Друг е въпроса дали ми е нужен. :rock:
chapara написа:
в тая жега съм по потник :goodman:
И внимавай в тези бани , че става течение. А този кръст , ще ти трябва. :-D
chapara - майстор
p.v.x написа:
Темата която съм използвал , е в отмора и шеги. За снимката извинявай.
Аз знам коя е темата, ама на голо дупе шега :-D :shock: А т'ва с извинението по ми допада :roll: :partyman:


p.v.x написа:
И внимавай в тези бани , че става течение. А този кръст , ще ти трябва. :-D
Внимавам, внимавам, от стара коза яре съм :-D
mitaka_vk - специалист
Аз имам въпрос? Защо не използвате муфи за тръбите достатъчно евтини са за да си създавате главоболието с нагряване и разширяване на тръбите. Отделно че допускането на грешки при този метод е доста голям за да се използва пълноценно.
marinelageorgieva - помощник
Нов шеф пита подчинен:
- Колко човека работят в този отдел?
- Около половината. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Тема "майтапи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: