• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
a_atanasov - специалист
Аз пък не мога да си обясня как са се образували разкопките.
Как аджеба ще изчезнат хората от един цял град, или квартал, ще си оставят бижутата, парите, и къщите им ще се покрият целите със земя. Та дори на 4-5 метра отгоре.
bulhomes2 - майстор
А, виж, това верно е интересно.
inspo - майстор
Къде е това с целите къщи и всичко в тях? Според мен повечето останки са руини и основи на сгради които са били умишлено заровени или просто ги е покрила прахта на времето. Все пак говорим за хиляди години. Може и да има някъде заровени от някое бедствие или потънали в следствие на земетресение, какъв процент са не знам.
a_atanasov - специалист
В центъра на София например. И то не една къща има отдолу. Това означава, че всички хора са си напуснали къщите, където са се родили и са отгледали децата си, и не са се върнали повече. Лично съм виждал намерени накити, монети, оръжие. И отгоре след време се изгражда нов град.
На село например, и 50 години да не стъпнеш, няма да има повече от 5 см. наноси от прах. А говорим за разкопки, които са на по 4-5 м. надолу.
Тани - модератор
Зависи от ланшафта! В сравнения с природата, нашите творения са нищожни. Нека не ходим толкова назад във времето, а да си спомним какво се случи миналата седмица! Смятате ли, че някой е имал време да мисли за покъщина, злато и оръжия?
Lazy_666 - специалист
bulhomes2 написа:
....
Защо жените си отварят устата, когато си гримират очите?

Защо врачките просто не вземат да познаят числата от Тотото и не се пенсионират на Бахамите?
...........

Защо компютрите се изключват от “Start” бутона?
.......
При отворена уста, мигат по-нарядко.

Врачките са измамници.

Не всички ОС-и се гасят от "старт".
bulhomes2 - майстор
Lazy_666, тази серия беше по-скоро за забавление. На всеки е ясно, че въпросите са елементарни, но оригинални.
Lazy_666 - специалист
О, да. Аз всъщност писах заради гримирането, но не се стърпях да добавя и другите две.
bulhomes2 - майстор
Къде отиде единия човек? Първоначално се виждат 13 човека и след разместване стават 12?!?
Прикачен файл:
09h-wd1009-04-2.gif
09h-wd1009-04-2.gif (69.02 KиБ) Видяна 2530 пъти
nikolson - майстор
Първият отляво надясно и най отпред, при преместването остава половин глава, която се мести при друг най-отпред, дето го мяза на маймуна. :-D
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Забавни главоблъсканици от живота" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: