• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
tretre - специалист
На някой май са му изяли закуската...
Както и да е.
Имаме двама родители всеки от тях тежи по 100 килограма и две деца всяко тежащо по 50 килограма.
Имаме и лодка която може да плава само със 100 килограма товар.
Всичко това е на единия бряг на реката. Как да преминат всички от другата страна с тази лодка?
Gnus - специалист
1. > Две деца.
2. < Едно дете.
3. > Един голям.
4. < Второто дете.
5. Повтаряме стъпки 1-4
6. > Две деца.

А това го давали в Япония по интервюта за работа.
bulhomes2 - майстор
Валериус написа:
Каква е връзката между задника и очите? Търсих из разни медицински писания, но отговор не намерих така, че ако може някой, нека да помогне!
Отваа един на очен лекар. Вленал при доктора и почнал да си разкопчева дукяна.
-Ей, кво праиш бе? Тук е очен кабинет!-опулил се доктора.
-Така де! - рекъл оня и си събул гащите. Обърнал се, натрътил се и показал на доктора космат гъз, с висящи по космите стафидки. - Като фанем и откинем некоа от те от тия и ми течат сълзи...
tretre - специалист
Защо когато духаме силно охлаждаме ръцете си, а когато леко подухваме можем да ги стоплим?
KingLin - майстор
Когато духаш силно има интензивно изпарение което охлажда повърхността.
Валериус - специалист
:? Сега всичко ми се изясни! Затова ли в края на един виц потърпевшия се обръщаше към неуката девойка с репликата:
"Вече изстина, може да го лапнеш!" :-D
KingLin - майстор
Значи си готов да пристъпиш в тези неизвестни досега за теб дебри на силното духане :lol: Като начало можеш да си намокриш само едната ръка и след това да застанеш пред вентилатора. След това различните усещания може да светнат лампичката на почесващото се по главата емотиконче :-D
schuldiner - майстор
KingLin написа:
Значи си готов да пристъпиш в тези неизвестни досега за теб дебри ... Като начало ...
... може да седнеш на бидето, да се наместиш струйката да те бие в цевката и да се опиташ да разтовариш. Не става, нали? А защо ли...
tretre - специалист
KingLin написа:
Значи си готов да пристъпиш в тези неизвестни досега за теб дебри на силното духане :lol: Като начало можеш да си намокриш само едната ръка и след това да застанеш пред вентилатора. След това различните усещания може да светнат лампичката на почесващото се по главата емотиконче :-D
Това е друго! Ефектът на излизащия от морето при 40 градуса температура на въздуха. Защо му е студено?
KingLin - майстор
schuldiner написа:
... може да седнеш на бидето, да се наместиш струйката да те бие в цевката и да се опиташ да разтовариш. Не става, нали? А защо ли...

Aaa не знам. Ще оставя отговора на теб явно имаш опит... :lol:

Третре и пак мисля че изпарението е виновно и при излизащия от морето.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Забавни главоблъсканици от живота" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: