Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
estorm - специалист
А, ъ-ъ-ъ-ъ ма не виждате ли, че това е балон от ония дето ги пуска Емо за да следи атмосферното влияние и после да ни разкаже какво ще е времето някъде, но не и при нас :lol:
С'я кат се замисля как наш'та цивилизация постъпва с диваците били те индианци или инакомислещи зех да се чудя за тия :
А - страх ги е да кацнат
Б- гледат ни сеира
В - докарват си децата да ги плашат с нас
Г- залагат дали 2014 ще ни е последната
Д- и на тях не им пука за другите.
VLADO66 - майстор
Сигурно четат форума и виждат че сами се оправяме/в буквален смисъл :-D / и ни се хилят отторе.А как би ми се искало да дойде некоя да ми повърти ушите ако се наложи :-D

Марсианско и земно семейство решават да видят какво е “да спиш с извънземно” и си разменят партньорите. Докато работи с марсианката, мъжът дава ухо към другата стая, за да е в течение какво прави жена му. По едно време чува, че тя се смее. Минава известно време – пак. Накрая вече се разнесъл такъв хилеж, че човекът се притеснил, станал, облякъл се и отишъл да види какво става.
- Какво стана бе, за какво се изхили така?
- Ами – обяснила жената – съблече се той, разкопча си колана и извади един такъв мизерен, като на хамстер. Е, засмях се. След малко обаче той си завъртя едното ухо и му стана лакът и половина. Нямаше как, смешно ми стана. След това обаче просто щях да се побъркам, като си представих как оная марсианка ти върти ушите…
stiv1961 - майстор
Найденов написа:
Нека да пием по едно (или две, три - колкото е необходимо за всеки ) и да размислим трезво- явно знаят или предполагат, че сме тук, но не ни знаят по имена, ЕГН и адреси. Споко (засега). Весели делници.
:partyman: , те имената и ЕГН-тата ги има у кофите за боклук вече :-D
Stefan_62 - майстор
Абе, че са тук, тук са си те и умните глави вече го признават :-D . Ама това от клипчето по ми мяза на някой "Стелт" :lol: . Този Господ не може да ни е създал само нас да се мъчим в тази безширна Вселена :? .
MIRO_073 - майстор
Тука са тук са!!! :-D
Истината е някъде там
inspo - майстор
А те тез са от наште. После кацнаха :-D

Прикачен файл

017E00D705315934-c1-photo-le-gendarme-et-les-extra-terrestres.jpg
017E00D705315934-c1-photo-le-gendarme-et-les-extra-terrestres.jpg (15.37 KиБ) Видяна 2795 пъти
MamaMy - майстор
Признах си колеги марсианци защото има много близко познали. Пък който си признае на време по-малко ще го бият. Или поне няма да го разпнат като колегата Ицо :)
VLADO66 написа:
Сигурно четат форума и виждат че сами се оправяме/в буквален смисъл :-D / и ни се хилят отторе.А как би ми се искало да дойде некоя да ми повърти ушите ако се наложи :-D
estorm написа:
С'я кат се замисля как наш'та цивилизация постъпва с диваците били те индианци или инакомислещи зех да се чудя за тия :
А - страх ги е да кацнат
Б- гледат ни сеира
В - докарват си децата да ги плашат с нас
Г- залагат дали 2014 ще ни е последната
Д- и на тях не им пука за другите.
inspo написа:
А те тез са от наште. После кацнаха :-D
Даже и във филм се снимаха с някаква смешна чиния :lol:
lz1wvm - специалист
Stefan_62 написа:
Абе, че са тук, тук са си те и умните глави вече го признават :-D . Ама това от клипчето по ми мяза на някой "Стелт" :lol: . Този Господ не може да ни е създал само нас да се мъчим в тази безширна Вселена :? .
То и аз някой път сънувам такива неща,като се събудя дори съм без одеалото,и гледам....жената насреща.Ставам и отивам до хладилника,за да се успокоя. :partyman:
thinkpad - майстор
Винаги съм се чудил защо са ме питали - "От Марс ли падаш?" :?
jekasus - майстор
thinkpad написа:
Винаги съм се чудил защо са ме питали - "От Марс ли падаш?" :?
Отдалеч си :-D
Иначе всички извънземни се събраха тук :-D

Тема "Дали са тук?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: