Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
bulhomes2 - майстор
Темата я имаше и беше забавна, но по неведоми пътища предаде богу дух(дъх), та да пробваме да я продължим. За незапознатите с предната тема - обменяме опит със собствени глупости.

От Троян съм. Една събота си купувам едно рено от София, в понеделник ми къса ангренажен ремък в Асеновград. Пред един автосервиз. Понеже всеки ще рече, че тоя ремък се сменя веднага - бях го купил, в колата ми беше, но с него на рендето се сменят още сума и ролки, които в тоя момент ги нямаше в Троян, та ги заръчах за идния петък. Оставих им го и до петък го направиха. В петък го взимам и си тръгвам за Троян. Но като за кола от ремонт наблюдавам поведението със свито сърце. И сърцето ми се къса, че стрелката на температурата все в червеното. Отбих се до Баумакс в Пловдив да поизстине и да огледам някоя промоция с надеждата да се самообезвъздуши и оправи, но не се получи. Връщам се до сервиза в Асеновград (двайсетина километра са) и обяснявам на момчетата, че нещо температурата не е добре. Те - коректни - викат - я да видим... И в тоя момент виждам, че съм гледал стрелката на бензиномера. Колата на метан, а аз я бях карал на практика само няколко часа...
Kumay - майстор
Някой беше казал "- И най-умния си е малко прост!" :lol:
професионал - специалист
bulhomes2 написа:
И в тоя момент виждам, че съм гледал стрелката на бензиномера.
:supz: Със това направо изкърти миФката!!! #-o
kuger - майстор
А лампата за "прегряване" на резервоара светеше ли :-D :-D
Andri01 - майстор
"...Темата я имаше и беше забавна, но по неведоми пътища предаде богу дух(дъх),..."
Да затвориха я ,защото няма "движение" по нея. Ние,"старците" тука във форума поумняхме,младоците -не си признават грешките / не че не правят/! :?
П. Петков - специалист
"Бывают в жизни злые шутки, - сказал петух, слезая с утки!" :x (перебежал через
улицу и запрыгнул на курицу) :-D
http://vshutku.ru/sword-petuh-page2.html

Тема "Мо'е ли па да съм толкова прост???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: