Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
KingLin - майстор
Забравих нещо интересно да спомена. Хазяина на къщата е софийски пластичен хирург и то един от първите според неговите думи. Та вече е потвърдено от него лично че онуй нещо Азис има корекция за уголемяване на мъжествеността че даже и е малко кибернетизирано - натиска копче и няма как да не получи ерекция :lol:
Andri01 - майстор
Сериозно??? Копчето дали е със самозъдържане или трябва да си го държиш през цялата 1 минута? :? Дай адреса на хирурга / може и на лични-да не правим реклама на Азис / :-D
KingLin - майстор
ааа не казвам - после да ми обираш рускините под носа на плажа :lol: Иначе устройството било вградено в члена и изпъвало пещеристите тела посредством импулси като така предизвиквало изпълване с кръв. Ти да не си мислиш че аз не съм разпитал подробно :-D Ма цената много солена нещо ми се видя за моя джоб :проба:
ivouz - специалист
Личи че си доволен от почивката!Дай боже всекиму.
Паметника на Ушаков кога са го направили?
И тая каменна зидария на Дълбока е нещо ново!Ще се ходи май скоро!
Чираче - майстор
Само веднъж съм ходил на Карвуна, северно от Крапец. Повече НИКОГА няма да стъпя там.
KingLin - майстор
ivouz написа:
Личи че си доволен от почивката!Дай боже всекиму.
Паметника на Ушаков кога са го направили?
И тая каменна зидария на Дълбока е нещо ново!Ще се ходи май скоро!
Паметника, ако се не лъжа, пишеше че е от 2007-ма г., но не си залагам главата :lol:
Зидарията наистина е нова даже в момента се достроява. Мушнал е нулите от долу под стъпалата. Аз последно като бях там даже път нямаше като хората. Сега асфалт, бетон, туй-онуй... Налива пари човека. И самите ферми бая са пораснали. Нека му върви бизнеса. Аз съм доволен от мидите там. Чисти са, нямат перли и налепи, абе идеални за консумация. Преди знам, че зареждаше само няколко на брой заведения, но сега след като е увеличил площта на фермите може и доставките да са му много повече. И нови рецепти има добавени в менюто. Който може да отиде няма да съжалява.
Чираче написа:
Само веднъж съм ходил на Карвуна, северно от Крапец. Повече НИКОГА няма да стъпя там.
А кое не ти хареса там? Аз бих отишъл пак, само че не и в тази вила където бяхме. Привлича ме това, че не е толкова населено като големите курорти или тези на южното ни черноморие.
nv952 - майстор
KingLin написа:
Лош късмет беше, че точно преди да се настаним на басейна му се спукала тръба няква, наводнила помпеното, помпата фира и реално там басейн не ползвахме.
Значи си избегнал таксуването :lol:

Прикачен файл

FB_IMG_1438715902583.jpg
FB_IMG_1438715902583.jpg (29.16 KиБ) Видяна 1907 пъти
KingLin - майстор
хахаха да и после да ходя при пластичния нали че да не ме таксуват повече :D
radius - майстор
Има нещо символично в цялата тема. Отначало, като я прочетох, и си казах "е такова животно нема у нас", визирайки изискванията. Кинг лин май пита за планина, а не за море :lol: .
И постепенно темата отиде към члена на Азис, което е и отговора на питането. За съжаление един среден пръст получаваме всички, които искат нещо подобно. Че сега и за капак обикалят нещастниците да сипят глоби на палаткуващите.
KingLin - майстор
Да и на мен ми казаха че слагали глоби и то доста солени разбрах. На авера са му написали акт за 500 лв а на приятелката му която била с него 300 лв. Но те дали по 50 лв. на адвокат и актовете били оборени в съда даже не са ходили ако не се лъжа. Което ме навежда на мисълта след като биваt оборвани значи не са редовни и значи тези които ги издават трябва да бъдат глобени :D

Тема "Място за палатка по северното черноморие" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: