• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
gogo7777 - майстор
Прикачен файл:
sharl pero.jpg
sharl pero.jpg (26.81 KиБ) Видяна 2738 пъти
hidrazin - майстор
zz_stefanov написа:
Че тя червената шапчица положителен герой ли е ...
Вървяла си Червената шапчица през гората и срещнала Кумчо Вълчо.
- Къде отиваш ма, пу*ко заспала? - попитал вълка.
- Аз не съм пу*ка заспала, аз съм Червената шапчица.
- Ами къде ти е тогава червената шапчица?
- Въййй, к'ва съм пу*ка заспала…
:partyman:
gogo7777 - майстор
Найденов написа:
Щом като е зъл защо е с червена шабчица?
За да не спамя, да допълня бизнес идеята с инкубационния хладилник: освен мощна лампа да се тури и един мощен инверторен фризер вътре и да се пущат да работят едновременно. Така бройлерите ще се раждат директно замразени. Бизнес :!:
Хм...ето защо разположението на яйцата е толкова близко до камерата на Мраз-а... :?
Тоя инверторен фризер ще харчи ли много ток? Да сложа ли един кондензатор в контакта за икономия?
Найденов - специалист
Има ги сякакви. Сложи два насрещно- успоредно свързани кондензатори и измери. И пиши за резултата, за да обсъдим кос Ф и другите косове.
gogo7777 - майстор
Найденов написа:
Има ги сякакви. Сложи два насрещно- успоредно свързани кондензатори и измери. И пиши за резултата, за да обсъдим кос Ф и другите косове.
Сложих два ето такива /на снимката/ в контакта и измерих.....волтова дъга около 5 см. Тия 5 сантима добре ли са или да търся по-мощни кондензатори...
Прикачен файл:
f-307_10a.jpg
f-307_10a.jpg (7.23 KиБ) Видяна 2723 пъти
hidrazin - майстор
Лъжеш! С два червени няма как да е 5 санта...
Трябва са поне сини (като СДС, ГЕРБ) ...
За още по-голяма дъга - жълти (като ДПС)... :lol:
:partyman:
gogo7777 - майстор
Ами такива имах, такива турих. Между другото вършат работа, електромера спря да върти....докато не вдигнах главния бушон в таблото.
Найденов - специалист
Тия май са малки- пише 10 без друга абривятура - изглежда са 10 пикофарада. Тури повече. А дъгата мое да я използваш за заварка. И не пускай главния бошон, щом като електромера спря. На далаверка си е. Само да не усети комшията. Според мен. Само да не ме налазите по отношение на комерсиалност. И пиши за резултатите- заедно ши го преборим тоз проблем.
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Найденов написа:
Има ги сякакви. Сложи два насрещно- успоредно свързани кондензатори и измери. И пиши за резултата, за да обсъдим кос Ф и другите косове.
Сложих два ето такива /на снимката/ в контакта и измерих.....волтова дъга около 5 см. Тия 5 сантима добре ли са или да търся по-мощни кондензатори...
Прикачен файл:
Прикаченият файл f-307_10a.jpg вече не е достъпен
Тези не ти вършат работа, трябвало е да ползваш такива от картинката - и температурата им отговаря на нуждите ти.

Прикачен файл

c-10000u63s.jpg
c-10000u63s.jpg (26.85 KиБ) Видяна 2679 пъти
gogo7777 - майстор
Тоя кондензатор 10000 мегафарада на 63 вата от къде да го купя? Гледам по даташиита конските сили /HP/ са средни /M-medium/, а температурата 105 градуса на сянка /маркировката след стойноста/. A и щампата NEG /new electrolytic generation/ може само да ме радва....тряя да сме модерни я.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: