• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
gogo7777 - майстор
Keresteliev написа:
gogo7777 написа:
Кере, не ми спами в темата. Ако можеш да ми помогнеш с нещо относно лампичката, пиши.....не тръчкай подир Тинки за да си лекуваш комплексите :wink:
гуньо, къде видя спам бре м'че?

п.п. Относно лампичката - купи си нов ладилник. Като тинкито ли нямаш паре, та се скрънзиш?

:lol:
От къде пари за нов бе, Кере....?
Гост - специалист
Мани го тоя, широко му е около врата.
Имам, обаче една бизнес -идея с твоя хладилник- да му сложиш една по- мощна ламба и да захраниш само нея с мостовака. Така ще си направиш инкубатор и след двайсетина дни от яйцата какво?- пиленца. Пък пилетата вече как ще ги завъртиш- твое решение- кеф ти продавай, кеф ти угоявай ... можеш да ги отгледаш за кокошки носачки и после става една... ще търсиш да купиш още десетина такива хладилника... абе, БИЗНЕС!!! Най- кофтито е, че вече такива добри хладилници трудно се намират :?
( за идеята ще искам съвсем малък процент от печалбата)
Andri01 - майстор
Ти за това ли заряза пилещарството и мина на млеко производство? Пак добре,че рекламите тука не се забранени,иначе.... :? :partyman:
gogo7777 - майстор
Това с яйцата и кокошките е хитро, но вече имам в къщи един бройлер дето угоявам и други не ми трябват.
С тия мостоваци голяма каша е у нас. Вчера докато си къртих плочките се натъкнах на един стар кабел, който започнах да дърпам, но се запъна по едно време. Поразкъртих още малко и установих, че кабела отива у комшията Ставри. Дръпнах по-силно и чух страшен тътен оттатък....паднал му бойлера разбрах днес. :? Дали да не извикам квалифициран техник накрая.... :x

Между другото някой знае ли кога ще пускат в Лидл-а акумулаторния къртач, че моя секач вече се поизтъпи, а и ръцете вече ме болят. В Гибралтар и Ватикана вече са пуснати и са хит. Само добри отзиви чувам. Даже ако купиш и чифт найлонови чорапи дават и мешка за инструменти.
Andri01 - майстор
В Лидл пускат къртач с /за/ педали,не на акумулатор! И като бонус,ако купиш цял къртач, ти дават чифт прашки или ватени гащи-по избор. :partyman:
Найденов - специалист
toolegittoquit написа:
Изображение
`Звинети за спаНа, ама тоа що са е накичил с микрофони?
Найденов - специалист
Щом като е зъл защо е с червена шабчица?
За да не спамя, да допълня бизнес идеята с инкубационния хладилник: освен мощна лампа да се тури и един мощен инверторен фризер вътре и да се пущат да работят едновременно. Така бройлерите ще се раждат директно замразени. Бизнес :!:
zz_stefanov - майстор
Че тя червената шапчица положителен герой ли е - тръгнала с червени мухоморки в кошничката да нахрани баба си :-D
toolegittoquit - майстор
Найденов написа:
`Звинети за спаНа, ама тоа що са е накичил с микрофони?
За да може да записва, когато отсрещният вика, мигове преди да го застреля. :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: