• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Найденов - специалист
Тея дене много вали и на пернатите им се омокря оперението. Защо да не се пробва със сухоземни, тоест с пешеходни- например прасенце, ягне, тЕле...?
gogo7777 - майстор
Да ама Хидрата не е кашик, ВВС-а е неговата страст.....а и пушката му лабава не става за сухопътни куриери.
Жената каза, че имала приятелка, която имала познат хладилен техник. Утре докато съм на работа щял да дойде у нас да я оправи.....ъъ лампата
iliya_i - майстор
gogo7777 написа:
Жената каза, че имала приятелка, която имала познат хладилен техник. Утре докато съм на работа щял да дойде у нас да я оправи.....ъъ лампата
Ся ти на един хладилен техник ли ще се даваш! Поне опразни хладилника да няма кво да мези и пие!
gogo7777 - майстор
Ако тоя ми пие от ракията ще пробваме с друг майстор. :wink: Докато не я оправят.
iliya_i - майстор
Я дръпни един LAN кабел до хладилника и го включи в интернет. Да влезнем в диагностиното меню и да видим кви грешки дава.

ПС. Я поразпитай малко за майстора. Ако се казва Пламен и е 67-ми набор, не само жената, ами и ламбата ще ти оправи! Той всичко оправя. Така да знаеш!
gogo7777 - майстор
LAN кабела съм го дръпнал до металотърсача.
Ей, да е жив и здрав Пешо от форума, че го оправи. Каквото пипне оправя го...много е печен. Сега иманярствам от фотьойла в хола.
ПС. Я поразпитай малко за майстора. Ако се казва Пламен и е 67-ми набор, не само жената, ами и ламбата ще ти оправи! Той всичко оправя. Така да знаеш!
Чул съм за него ама той не разбира от "бяла техника".....а и жената и хладилника ми са бели.
Гост - специалист
Най- лесно можеш да решиш проблема като пуснеш един мостовак от ламбата на полилея в кухнята. Ключ схема 6 , една проста фасунга Е 27 и крушка 25 вата. Сега има и модерни LED крушки, ама не се връзват с визията. Може и троен мостовак да пуснеш и да го направиш с девиаторен ключ, но е много сложно и малцина са, дето знаят как става.
Неприятното е, че трябва да дупчиш хладилника- бая труд си е, а и така му намаляваш нумизматичната стойност, ама ще го направиш от задната страна- да не се вижда
Andri01 - майстор
Спокойно! Гледам е 8,21ч.,просто и дай още 200лв. и и кажи,че има денонощни магазини! Бай Пешо/ оня,глухия от долния етаж/ нали имаше колело без предна капла? Гепиш го от общата маза,вместо задното-връзваш веригата към компресора/ ама на възел-да не падне/, във фара слагаш ламбата/ оная дето сви от улицата/ и готово! Хем фитнес,хем светло в сандъка.Това за нощята. За през деня-почивка на работа ,а и тогава ламбата не ти требе!! А е и да почерпиш - гълъбите на Еконт и Спиди носят и шишета!
gogo7777 - майстор
Това с мостовака е добра идея. Полилея е чак в коридора, но микровълновата е най-близо до хладилника и от там ще дърпам мостовака. Колко квадрата да е кабела и да го слагам ли в гофре?
Гост - специалист
Аз бих се застраховал и като си го правя за у дома- ще пусна 2х6 квадрата. Но спокойно можеш да минеш и с телефонен кабел- важно е жиците да са две.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: