• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
gogo7777 - майстор
Благодаря. Аз за всеки случай ще сложа 3х10, да ми е мирна главата.
hidrazin - майстор
gogo7777 написа:
Аз за всеки случай ще сложа 3х10, да ми е мирна главата.
Изображение
:partyman:
gogo7777 - майстор
Кви са тия пощальончета? :shock:
iliya_i - майстор
gogo7777 написа:
Кви са тия пощальончета? :shock:
Носят студена бира на тези, дето жена им е заключила хладилника :partyman:
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Това с мостовака е добра идея. Полилея е чак в коридора, но микровълновата е най-близо до хладилника и от там ще дърпам мостовака. Колко квадрата да е кабела и да го слагам ли в гофре?
Не повтаряй чужди грешки, аз така кръстосах преди време микровълновата с хладилника, че сега си охлаждам бирата в микровълновата, а в хладилника си топля цацата.
Той вече някой го каза във форума, работата е за професионалисти, не се занимавай със саморемонти там където ръботят хора и жени.
gogo7777 - майстор
Не знам кво кръстосах, но лампата при отворена врата светна :idea: ......ама тая на бойлера :shock:
Нещо по инсталацията е :?
За малко да си изкарам боя....въртя си аз термостата на хладилника, замервам тук там и по едно време жената крещи от банята: -Кво правиш бе идиот....ще ме ощавиш бе!!! - потекло било вряла вода през душа. :? Ще се отказвам май.....цял ден правя спайки и нищо....ръцете ме болят вече :x
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Не знам кво кръстосах, но лампата при отворена врата светна :idea: ......ама тая на бойлера :shock:
Нещо по инсталацията е :?
За малко да си изкарам боя....въртя си аз термостата на хладилника, замервам тук там и по едно време жената крещи от банята: -Кво правиш бе идиот....ще ме ощавиш бе!!! - потекло било вряла вода през душа. :? Ще се отказвам май.....цял ден правя спайки и нищо....ръцете ме болят вече :x
Ами като не знаЙш от коя страна се хваща пАялника и не получаваш ЛС може и камерите ти да изгорят - в същност той "Мраза" беше само с една, но така и не разбрах дали е WEB или някаква друга - погледни IP адресите в... домовата книга.
gogo7777 - майстор
Камерите дадоха фира Фчера щото ръчках по хладилника без ръкавици, а ДТЗ-то не сработи навреме. От тях замириса на пържени филии. Идва един младеж от СОТ-а /жената много го хареса/ и се договориха да оправят нещата когато имат време.
Гост - специалист
Пак пипаш където не трябва. Бойлера го остави на мира. Микровълновата също не я барай.
Помисли "Перла" -та как да вържеш за съвместна работа. Понеже са връстници- ще се погаждат и ще вършат заедно работа. Кабел се разбра, че имаш, така, че- действай !
DMN - майстор
Новата реколта кайсии се задава, на три-четири години веднъж взеха да правят. Мислете за кайсиевата ракия, стига сте говорили за хладилници, че само градушки взех да сънувам вече. А и тия ваши гълъби, не можахте ли с ракети против градушка да ги замените - с ракети си пращайте съобщенията, барем ракията от градушки опазим. И на Пламен една ракета на Л.С. ще му пратим, имам една развалена - надявам се тънко да ми вземе за ремонта, щото само ластика за изстрелването й е скъсан.
За лампата в хладилника, че не свети---един истински пияч, дори и на тъмно никога няма да обърка ракията с нещо друго - той просто не държи нищо друго в хладилника. По повод жената - че коя жена ще стои до мъж, който има само ракия в хладилника? - е как коя - нашите :partyman: .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: