• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
shotik - майстор
Аз между другото написах за този начин , ако някой търси в "Търсачката" поне един отговор да е както трябва и да си оправи положението!
bat_danio - специалист
Значи попринцип е точно както Стефанов казва ,НО това е на старите новите са с Андроид управление и си трябвате познания да се открие проблема. :-D не е за направи си сам
gogo7777 - майстор
НО това е на старите новите са с Андроид управление и си трябвате познания да се открие проблема. не е за направи си сам
Не е за НС ама ако познаваш жена ми друга песен ще запееш. :-D Тоя е с Уиндолс 95....няколко пъти рестартирах хладилника от щепсела, промяна няма.

Между интегралите има един диод. Не знам кой край му е анода и кой катода, но май е пробил щото пуска ток в двете посоки. Дали заради него не ме друса тока....вече барам там само с ръкавици. :? Ето снимка на диода
Прикачен файл:
original_631-600x600popup.jpg
original_631-600x600popup.jpg (12.8 KиБ) Видяна 1291 пъти
bat_danio - специалист
Да тая серия диоди са проблемни сложи от тея Изображение
и все пак операционната система наред ли е? Отключва ли се с пръстов отпечатък ако неможе търси проблема другаде... с тока шега не бива казах аз че не е за направи си сам ама...
gogo7777 - майстор
По добре ми се обади на лични
Стефанов, пристигна ли гълъба?
gogo7777 - майстор
Отключва ли се с пръстов отпечатък ако неможе търси проблема другаде.
Сигурно се отключва ама варианта отпада щото пробвам само с ръкавици....жената е криминалистка и ме фаща по отпечатъците.
hidrazin - майстор
gogo7777 написа:
Стефанов, пристигна ли гълъба?
Едва ли... Ще си го познаеш ли кой беше? :-D

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4xFlSTFkTVM[/youtube]
:partyman:
gogo7777 - майстор
bat_danio написа:
имаш ЛС :-D :-D :-D
Дойде една гарга, залюби се с една от моите и отлетяха. Не стигна до мен съобщението. :x
Едва ли... Ще си го познаеш ли кой беше?
Това тъпкача на Пацката ли е? Е не е колегиално така.... :-D
Найденов - специалист
Пробвай да го загрееш с печка Елва- затвори я в хладилника и едва тогава включвай. Проверявай регулярно през 38 минути. Ако печката изгори първа- проблемът не е в хладилника и явно е само за дневно ползване :!: .
Махни (премахни) преди това ракията за всеки случай.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: