• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
Киррил - специалист
Позволявам си да поставя тази снимка, защото истински ме впечатли. На това се казва политик.

На жената, която виждате на тази снимка, не може да се помогне или да се съжали.
Тази дама е Таря Халонен. Може би името ѝ не означава нищо за вас, но въпреки това тя беше избирана два пъти за президент на Република Финландия. В два мандата тя изведе страната си на върха в икономическите класации в няколко области като образование, здравеопазване и обществена инфраструктура. Снимката е своеобразна реклама, на която бившият президент се обличаше в стари дрехи от магазини втора употреба и седеше без дом дълги часове, за да усети и почувства трагедията на бежанците и бедните. Тя казва, че е можела да бъде просякиня или бежанка, но късметът я направил държавен глава...

Прикачен файл:
0-0-0.jpg
0-0-0.jpg (46.66 KиБ) Видяна 169 пъти
nikolson - майстор
Не ми я 'фалѝ таа. Защитава геове и леZZбийки. Ние искаме Орбан, Тръмп, Путин, или поне Боеко.
hidrazin - майстор
ср апр 10, 2024 5:21 pmКиррил написа:
Снимката е своеобразна реклама…
Точната думичка не е реклама а популизъм.
Сития на гладния не вярва и не може да си го представи.
Независимо с какви парцалки се кичи и в какви дупки “медитира”.
ср апр 10, 2024 5:21 pmКиррил написа:
… за да усети и почувства трагедията на бежанците и бедните.
Ама те и във Финландия вече яко усещат ама други неща.
Мисля там имаше градчета толкова натъпкани с бежанци, че малкото останали финландци продават и бягат от там.
Сега предлагат на бежанците по няколко хиляди евра за да се върнат от дето са дошли.
Ама онези да не са луди да бягат от “мекото и лесното”? :-D
Множат се като скакалци и им източват социалните системи като кърлежи. И не само там.
Докато евро….ейците се усетят, и вече ще е късно. :x
:partyman:
P.S. Баба Меркел даде старт на края. Хак да им е.
Ние съществуваме от преди сегашните ни евро…ейски господари.
Оцеляли сме и сме се оправяли с къде по-страшни неща.
И то когато онези от “Европата” са били на стадий бушмени. :)
Djack - специалист
Някой има ли представа, за чий член го направи Меркел това??? Аз лично нямам обяснение....!
hidrazin - майстор
ср апр 10, 2024 9:00 pmDjack написа:
Някой има ли представа, за чий член го направи Меркел това??? Аз лично нямам обяснение....!
Заради нацизма. Да обяснявам ли защо?
:partyman:
Djack - специалист
ср апр 10, 2024 9:15 pmhidrazin написа:
ср апр 10, 2024 9:00 pmDjack написа:
Някой има ли представа, за чий член го направи Меркел това??? Аз лично нямам обяснение....!
Заради нацизма. Да обяснявам ли защо?
:partyman:
Опрощение ли някакво търси, какво? Реабилитация?
MamaMy - майстор
Гледахте ли новините? Наши измамници (5 човека) източили 54 млн. паунда от социалната система на Великобритания. Държавите в ЕС не са подготвени за злото което идва от изток. Техните правоохранителни с-ми не успяват да се справят с нашите престъпници. 90% от престъпниците там били нашенци. Мислеха, че ние сме тоталното зло, но си взеха сирийци и афганци. Е сега виждат от къде изгрява слънцето. Хак да им е. Като вярват в системата си приеха всички наши утрепки, а после "олеле майко". Никой там не знае, че повечето почтени и свестни хора не искат да напускат родината си и да ходят да мизерстват при тях и да им слугуват като негри. Те не познават нашия манталитет и много се плашат съдейки за нас по тези които вече са приели. Решиха да рискуват и това вече е върха. По цял свят правиха проучвания и тръгнаха да вземат от най-младите нации. Когато се гледа едностранчиво на нещата се получава така. Не разбраха защо тези нации средностатистически са най-млади. Не знаят дори, че на база религиозни различия всички християни за тях са врагове и не хора. Лошото е, че както и у нас за глупавите решения на политиците им ще плаща народа.
hidrazin - майстор
ср апр 10, 2024 9:37 pmDjack написа:
Опрощение ли някакво търси, какво? Реабилитация?
Кой да го търси, баба Меркел ли? И да, и Не.
На германците им беше наложен срам за нацистките престъпления. И с право де.
Ама те още живеят с тази вина.
Но пък в Германия вече има наколко опита за за държавен првеват. Съвсем пресни.
Па вероятно някой от следващите (неизбежно) ще успее.
:partyman:
P.S. Няма как да продължаваме с такива простотии… :?
hidrazin - майстор
ср апр 10, 2024 9:55 pmMamaMy написа:
Гледахте ли новините? Наши измамници…
Да бе, гледах ги. И квоооо…?
Пак няколко ман…гала източили много кинти.
Аз се радвам. Хак да им е. :-D
Оплаквания - към баба Меркел.
:partyman:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Ако беше истина, нямаше да е толкова смешно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: