• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
hidrazin - майстор
чет апр 04, 2024 10:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
... въпреки импотентната политика на управниците си.
[-X Не си прав. Имаме си дори министър (не министърка) дето упорито се опитва да забременее.
Тези дни изхарчи още едни 2 000 000 000 (два милиарда) напълно неадекватно.
Също като жена в бижутерия или в бутик за парцалки. Кофтито е че харча е напълно целенасочен, по "заповед на Щуката". :lol:
:partyman:
MamaMy - майстор
Щука ми се римува с Трифун, но това е щото са с общ корен. СПБЗН :mrgreen:
пет апр 05, 2024 12:30 amMamaMy написа:
Щука ми се римува с Трифун, но това е щото са с общ корен. СПБЗН :mrgreen:
Това наистина е смешно, вероятно щото не намирам кое е истина. Всеки има право да се смее с или без причина- както му аресва.
Какво е СПБЗН и по какъв начин извиква асоциации в умната ти главица по това /онова/ време?
Още не съм толко наедрял де!
MamaMy - майстор
Служба пожарна безопасност и защита на населението е развъдник на ценни кадри.
А понеже и двамата сте и изявени представители, то тя ви обединява по този начин. Начина на писане с недоизказване и резките скоци на мисълта от тема в тема ми напомнят за един симпатичен футболен треньор от близкото минало, но той едва ли е завършил същата Магнаурска школа. :lol:
пон авг 19, 2019 11:23 amТрифон П.Трифонов написа:

Пляс- пляс- пляс, ръчички!!!
Стари морски вълци сти вий.
Пък аз....бау!
...пак като на е мяу....хахааааа.
пон авг 19, 2019 1:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
Предлагам, Осиновено от Филматопло делфинче, да е талисман на параОлимпийските игри в Приморско, през 3000 г., на която ние ще сме почетни златни медалисти.
Искам да кажа- С всякакви отклонения, недостатъци, излишъци и порочни придобивки, недомлъвки и недоимъци, като само последното ще корЕгираме на място.
Нали олимпийския принцип е важен?!
пет апр 02, 2021 12:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет апр 02, 2021 10:43 amky-kyy написа:
Трифоне, хвани си любовница, като нормалните хора на средна възраст, къде се отплесна към тревопасното хранене :?
На средна възраст имах между 3 и 5.
"Привилегия" на сегашната ми възраст е да съм по праведен.
Просто реших, че не поддържам ли тегло и форма, започвам да се отказвам от някои хобита.
Вече съм достатъчно мързелив, та чрез храната по лесно ще се справям със земното притегляне.

Кака, тати ма е праил на мотор, а сега момченцата си мислят, че моторите ги правят да изглеждат по мъжествени. Кот съм карал- изкарал съм си го.
Сега ми е интересно в кухнята, хахаааа!!!
Ако знаеш колко гаджета съм свалил......пържен банан, пиле по мексикански, пъдпъдъци ала Ришельо, охлюви по бургундски, филе уелингтън..., подовото нажежено...
Сега обаче...................не човек, а стомана!
:prayer: Когато думите говорят и боговете мълчат!
Такава абревиатура не ми беше известна до момента. Благодаря! Ако станеш началник, може да я въведеш. То само районните управления на полицията смениха няколко!!!
Благодаря и за хубавите спомени, Мама! Ти си моят Господ днес, хаха!
Оня симпатяга има честта да е бил треньор на четвърти в света.
И за сравнението благодаря, макар да съм доста по скромен като успехи!
Днес достатъчно ясен ли бях?!
MamaMy - майстор
Нали не съм казал нещо лошо за теб? Само хвалебствия. Сега да не ти се вирне носа и да не може да се говори с теб. :roll:
Относно службата се извинявам. Предполагам трябваше да сложа едно малко л след С, но не знам защо реших, че ще се досетите :?
https://frazite.com/a/%D0%9F%D0%91%D0%97%D0%9D
пет апр 05, 2024 6:36 pmMamaMy написа:
... :roll:
Относно службата се извинявам. Предполагам трябваше да сложа едно малко л след С, но не знам защо реших, че ще се досетите :?
....
И тъй ти се разбира, но едно "Р" отпред би било по на място. Старото НСПБЗН, сега ГД ПБЗН си имал предвид, нали?!
MamaMy - майстор
Да не издребняваме толкова. Важна е школовката. Бивш полицай, пожарникар и военен няма. Нали знаеш какво се твърди за силовите ведомства?
"Там постъпват различно умни, а излизат еднакво тъпи." Сигурно са имали предвид подстрижките :?
"Мисълта сковава действието"
Интересно е колко разбират смисълът на това, но само толкова.
Отново ти благодаря за споделеното мнение!
Andri01 - майстор
""Мисълта сковава действието" Без никакви лоши мисли!! Но не бях чувал този лаф?! Чий ,ако не е тайна?
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Ако беше истина, нямаше да е толкова смешно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: