• 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
VLADO66 - майстор
Баси, две страници чета, за да хвана нишката на разговора, а той за убави работи бил :lol:
kuger - майстор
Andri01 написа:
Айдее,то и дъртите българини има внучки,нали? Важно дедо Kuger да се представи на ниво и...:)
Там работа нЕмам!!
Виж, майките .... по бива.
Наакахме яко темата, аз спирам!
iivanov - майстор
Упуща дедо , упуща . Казват , че на ромките фурничките дигали с 4 градуса повече . С това се обяснява високата раждаемост - на рома не му се вади . :-D
kuger - майстор
iivanov написа:
Упуща дедо , упуща . Казват , че на ромките фурничките дигали с 4 градуса повече . С това се обяснява високата раждаемост - на рома не му се вади . :-D
Те затуй все черни, че прегарят у фурната :-D
vesel - специалист
"Евакуатора" е сниман в Кранево. Явно там са си решили, че тази дума е синоним на "паяк" или репатриращ автомобил. Табелата е сложена, за да не се паркира на улицата, пред някакво подобие на хотел. Дали е законно, решено от общината, или самоуправство, не мога да знам.

Сега една собствена снимка на личния ми малшанс :mrgreen: Разбрах каква съм я свършил, като реших вечерта да си светна лампата в другата стая :rolleyes:
Изображение
Chefo77 - майстор
Е к'во, почти си го пропуснал :)
Важното е, че ти си ОК, другото се поправя.
Аз така съм удрял тръба. Централно, няма 6-5.
wanderer - специалист
такава ситуация имах и аз с мостов проводник в преградна стена от гк. толкова точно го бях белязал, че го уцелих точно в средата, и леко гръмнА, добре че имаше аванс за издърпване. ама така става като ме домързя да махна водещото свредло, и да дупча само с короната :lol:
jekasus - майстор
Трябваше да снимам, как отрязох шест(два 3х1.5, три 3х2.5 и един 3х4 ) мостови кабела с фреза за канали . :-D
wanderer - специалист
jekasus, квото и да захванеш правиш го кат хората :-D
jekasus - майстор
Понякога ми се отдава на 6 + :-D

Прикачен файл

DSC_2161.jpg
DSC_2161.jpg (114.85 KиБ) Видяна 1249 пъти
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: