• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
gnt69 - майстор
jekasus написа:
Понякога ми се отдава на 6 + :-D
И после с лидълския пистолет за силикон. :partyman:
Аз в къщи от няколко години години се въздържам да монтирам една стойка за тоалетна хартия щото знам че там някъде бяха тръбите ама къде точно. Добре че миналия месец имаше в Кауфланд хромникелови с вакум хубави и тежащи. Взех монтирах вече месец стои не пада. Отървах се от дупченето. :partyman: :supz:
Chefo77 - майстор
Аз защо мислиш, че търсех аксесоари с вакуум - щото не ми се дупчат плочки и ... защото не помня къде точно минаваха тръбите :lol: :lol: :lol:
iliya_i - майстор
Аз пък си ги скицирах и записах разстоянията от под (преди плочки) и от таван (щото не се променя). И спокойно дупча на поне 10 см. разстояние. :-D :-D
gnt69 - майстор
iliya_i написа:
Аз пък си ги скицирах и записах разстоянията от под (преди плочки) и от таван (щото не се променя). И спокойно дупча на поне 10 см. разстояние. :-D :-D
Аз пък помнех ама забравих. Снимки да бях направил поне. Ама нищо сега жената като каже дай да направим нещо и аз викам то там май има тръби или кабели. За сега се разминавам ама все някога ще се наложи да се дупчи. :partyman:
iliya_i - майстор
На времето май случих на даскали, дето ме научиха, че по-глупавите помнели, а по-умните си записвали :-D
:partyman: И успех с дупките :drinkers:
Ще стискам палци да не откриеш.....вода.
radius - майстор
Аз пък цялата къща съм я наснимал с една мрежа за замазки 5х5см око. Така със супер точност (3-4см :) ) знам къде какво минава, а не е като да няма жици.
Прикачен файл:
PICT0194.JPG
iliya_i - майстор
:? Не разбрах точната идея с мрежата. Щото трябват две разстояния. Най-ниска и най-висока точка. Пък и като гледам колко прави си опънал кабелите...
Дупчи ли между тях?
jekasus - майстор
iliya_i написа:
Не разбрах точната идея с мрежата
Трегера отдясно и отвора на вратата отляво/плюс - минус см мазилка на трегера или касата на вратата/. По мрежата може почти точно да се определи къде са кабелите.
iliya_i написа:
Пък и като гледам колко прави си опънал кабелите...
Еладжиите щото по лазер ги опъват...
hidrazin - майстор
Еладжиите щото по лазер ги опъват...
Тва е щот един средностатистически полуграмотен плочкаджия взима повече за една умряла баня от завършил еладжия.
Ако нещата си дойдат на мястото, то и кабелите ще са по конец... :lol:
:partyman:
iliya_i - майстор
jekasus написа:
iliya_i написа:
Пък и като гледам колко прави си опънал кабелите...
Еладжиите щото по лазер ги опъват...
Не ти трявва лазер за да не направиш 10 см разлика на 50 см хоризонтала. А ония диагонални пресичания вляво са си без коментар. Фугите на тухлите са достатъчен оршентир, стига да не си кьорав или проЗД.
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: