• 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
kozl - майстор
М-у пластмасовата шайба и цилиндъра луфт към 2 мм и 1/2 от "салама" се преточи зад буталото без да се скъса опаковката на салама. Този пищов на снимката го върнах в този вид и купих друг дето луфта му е под 1/2 мм.
Мерси за идеята с фибрана. На предния ми пищов се потроши шайбата на буталото и стержена проби салама и в цилиндъра стана полиуретаново
мазело.
Топекса на зор от най-близкия магазин купих. Луфта го видях, но не очаквах, че така ще се получи.
Явно снимката не е за "NO COMMENT" :sad: , но както бързах да търся пищов, така в бързината не ми се пишеше коментар и избрах тая тема.
Та бързата работа слепи ги кучка :lachtot:
lov - майстор
А тва с фибрана от зор щото и на двата пистолета доста отдавна затрих пластмасичките щото ги ползвам по някога и за санитарен силикон. :lol:
wanderer - специалист
Прикачен файл:
85129463_620192068563550_5527766220125765632_n.jpg
85129463_620192068563550_5527766220125765632_n.jpg (49.08 KиБ) Видяна 2217 пъти
MamaMy - майстор
нед сеп 29, 2019 1:26 amlov написа:
А тва с фибрана от зор щото и на двата пистолета доста отдавна затрих пластмасичките щото ги ползвам по някога и за санитарен силикон. :lol:
Решението е да си купите като мен такъв пистолет от Лидл. Той е направен с много по-късо тяло и в него изобщо не влиза салам. Така никога няма да го пробиете :lol:
lov - майстор
Тъй тъй ма знаеш ли завчера как съм псувал баш тоя къс пистолет. Гледам му само дръжката под натуриите в багажника. И си викам викам имам си пистолет. Купувам саламче и заминавам да си монтирам подпропзоречните камъни. Да ама се оказа че е точно този късия. А кат купувах саламчето дълго се чудех дали на не взема 2 малки от колкото един голям. А да ти кажа че винаги съм предпочитал точно малките разфасовки по причина че не работя много често и хартисва доста и само го разсипвам.
MamaMy - майстор
Нали за туй го "хваля" и аз. Колкото пъти ми потрябва полиуретан и само големи салами. Аз нали не се занимавам със строителство и никога не ми е бил приоритет пистолета. Естествено този пистолет ми е единствен затворен за салами. :wallbash:
Chefo77 - майстор
Перфектни са направо ...
Прикачен файл:
OLX_smukachki.jpg
radius - майстор
Аххахааа, е па екстра са, коя мирише, коя не включва, важно е, че са в добро състояние. :toimonster:
kozl - майстор
:roll: Аве повечето вият или смърдат, а изобщо дали има некоя и да смучИ. А
в добро състояние
вероятно означава в добър външен вид, ане примерно
леко чукната от валяк
:lachtot:
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: