• 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
hidrazin - майстор
Само не разбирам за какво точно става дума и що се палите толкова?
От снимката въобще не става ясно какво точно е снимано.
И път да е няма никакво значение защото може да е частен път....
Чл. 8. (1) Пътищата са публична и частна собственост.
(2) Републиканските пътища са изключителна държавна собственост.
(3) Общинските пътища са публична общинска собственост.
(4) Частните пътища са собственост на отделни юридически или физически лица.
(5) Собствеността на пътищата се разпростира върху всички основни елементи по условията на чл. 5.
................................................................................................................................................
Чл. 9. ........................
(2) Частните пътища могат да бъдат отворени за обществено ползване, когато това се налага от обществени интереси, по инициатива на съответния общински съвет и със съгласието на собственика при договаряне на взаимоотношенията. В договора задължително се включват клаузи, определящи вида и размера на дължимото обезщетение и задълженията на страните по поддържането и ремонта на пътя.
:partyman:
kuger - майстор
Снимката акцентира в/у табелата. Съгласен съм, че има частни пътища и там да поставят каквито си искат табели. Но, има и дебили, заграбващи общественото, и разпореждащи се като в бащиния.
Тъй като форума е "Собствени снимки..... "NO COMMENT".....", заложих на самоуправство.
hidrazin - майстор
Не знам човек - с толкова информация, толкова... Ама още малко за размисъл.
Има още две табели на които не се вижда какво точно има.
Тази кръглата може да е пътен знак В2 - влизането забранено.
Най-долната много ми прилича на допълнителна табела Т17 и на нея да е написано "Частен път".
Пък и ако двете табели са такива и са поставени законно, не виждам къде е трагедията.
А ако е относно самата дума евкуатор - и на мен ми звучи малко странно.
Бързо търсене обаче показва че е доста модерна покрай морето - Варна, Балчик... :-D
Повикване на евакуатор Варна
Същата табела в Балчик
Намерих и за Разград - "Елит евакуатор" ...
:partyman:
Chefo77 - майстор
Най-вероятно табелата в този си вид се произвежда и продава, а тези са си купили една и съща.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kuger написа:
n_a написа:
kuger написа:
Време ти е за диоптър, май! Или по-голям монитор :)
Да ходя и да наснимам мялко такива русенски дворове ли? Между блоковете, асфалтирани... тук-таме оградени. Частни. Не виждам доказателство, че това от снимката не е частен имот
Какво общо имат очила или монитор?
Авторът каза, повярвах му, а ти защо се обаждаш?
Отговарям на заяждането! Друго?
Земи наеви нещо, остъй ги форумите
radius - майстор
Да се върнем на чефовата екстериорно-интериорна трагикомедия. Много ми е интересно що за човек си прави това нещо - млад, стар, светъл, тъмен...
Това направо може да надмине фантазиите ми.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
radius написа:
Да се върнем на чефовата екстериорно-интериорна трагикомедия. Много ми е интересно що за човек си прави това нещо - млад, стар, светъл, тъмен...
Това направо може да надмине фантазиите ми.
Човек с мечти и възможности, за другото не знам :-)
Chefo77 - майстор
radius написа:
Да се върнем на чефовата екстериорно-интериорна трагикомедия. Много ми е интересно що за човек си прави това нещо - млад, стар, светъл, тъмен...
Това направо може да надмине фантазиите ми.
Коя точно трагикомедия, онази с мивката ли? :)

Ето още нещо от днес. И ако нямаш 5 стотинки, наистина не тръгва!!!

Прикачен файл

IMG-5f5a02381914f3ca546133b1fccc3827-V.jpg
IMG-5f5a02381914f3ca546133b1fccc3827-V.jpg (80.04 KиБ) Видяна 1067 пъти
jekasus - майстор
Това с 5 ст. си е правилно, че има бая дебили сред нас :-D
lov - майстор
То си е трагедия на някои места където голяма част от обитателите са михлюзи.
Преди доста време едно приятелче си купи апартамент в един такъв блок на 10 етажа и той на последния. Асансьора спрян защото му изгорял двигателя. А на всичко отгоре няма никакви приспособления да се закачи лебедка и да се извади от там и да се смъкне вече на ръце за ремонт. Та моя човек беше направил всичко дори платил ремонта. Както и платил и на асансьорните техници някакви пари които са им дължали. Та го докарал да работещо състояние. И всички ръкопляскат и викат хубава работа свърши. Ама тя работата с пари. Дайте да събираме по някой лев за поддръжката до тука каквото било. Няма да казвам колко са обяснили, че не им трябва и няма да плащат. :lol:
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: