• 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
ky-kyy - майстор
Прикачен файл:
09.jpg
09.jpg (70.37 KиБ) Видяна 1338 пъти
hidrazin - майстор
вт авг 30, 2022 3:29 pmky-kyy написа:
09.jpg
Дай му и GPS координатите че да не вземе да пропусне … :-D
:partyman:
Chefo77 - майстор
вт авг 30, 2022 11:36 amkozl написа:
вт авг 30, 2022 8:24 amChefo77 написа:
В случая можеха без проблем да скрият тялото в "сандък" - и нямаше да има нужда от Фотошоп ...
И кой да го направи съндъка, тези де монтират климатиците ли :? Като им гледам "нивелираните" тела и дренажите, как ли ще изглежда сандъка :?
Пък ако не е техен сандъка дали пък ще вземат да откажат гаранция :?
А съндъка требе ли да е от негорими материали :?

Некои неща може да изглеждат безпроблемни отстрани, а да се окаже, че не е точно така.
Ами например собственика на къщата със старинната визия. С добро оребряване и боядисване на тялото, ще е доста по-незабележимо, отколкото е в момента.
kozl - майстор
Изображение


Много отдавна преди Психото и не толкова далчеч след него:


Прикачен файл:
сакал манастир Карлуково.jpg

Прикачен файл:
СкалМан Свети Никола Глигора.jpg
Hoвoceлckи - майстор
Под "Пещерния дом". От там се дели пътеката и за "Проходна". Много интересни забележителности има по тези места. За съжаление някои колеги са били видимо само в лудницата :| , та нея си я знаят ...
Lisko - майстор
вт авг 30, 2022 1:02 pmHoвoceлckи написа:
вт авг 30, 2022 8:09 amLisko написа:
Много ме нервират дребни детайли които осират красотата на снимките в природни места и също в градски пейзажи. Например наличието на жици ...
Ако сте посещавали пещера "Проходна" край Карлуково (Божиите очи), не може да не сте забелязали далекопровода в "очите". Звучи ми като зъл български гений да го е прекарал точно там.
ДА! ДА! Това лято пак бях там и кабела го видях - викам си - егати па не можаха ли малко настрани да минат!!!
После както си му е редът отидохме до пещерния дом и оттам снимахме и заведението за което спомена Хидрата.

Прикачен файл

P11907391200[1].jpg
P11907391200[1].jpg (111.77 KиБ) Видяна 1236 пъти
kozl - майстор
И тези де успеят да подминат карлуковското "психо" може да стигнат и до тази порта:



Изображение



После има още одене до скалния манастир.


Е за по мързаливите под пещерния дом има и друг скален манастир с неудобна пътечка.

Прикачен файл:
СкалМан СвМарина.jpg


И изглед от другата страна на рЯката :-D

Прикачен файл:
СкалМан СвМарина пейзаж.jpg
Hoвoceлckи - майстор
Всъщност малка моя грешка. Манастирът е "по-нататък". Аз имах предвид параклиса св. Марина (от предпоследната ти снимка). А изгледа на последната ти е от към заведението на хидрата и ку-ку.
Lisko - майстор
Застрахователя на колата ни връща 110 долара "в тия трудни финансови времена" по причина, че печалбите им надминали очакванията.

Прикачен файл

IMG_6410b1800.jpg
IMG_6410b1800.jpg (115.65 KиБ) Видяна 631 пъти
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91

Тема "Собствени снимки..... "NO COMMENT"....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: