• 1
  • 2
Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
stirring - напреднал
Здравейте трябва да си закача двата телевизора на ytong стена, и понеже никога не съм го правил, бихте ли ми препоръчали какви дюбели да си закупя телевизорите са 32" по 15kg + стойка още 1кг :) единия ще е от едната страна другия от другата на стената, няма да са един зад друг т.е тежеста няма да падне само на една тухла. Удачно ли е да се закачат телевизори на такава стена ?. Също така ще слагам и една етажерка за нея съм взел дюбела от снимката, добър ли е?. В бриколаж ми го препоръчаха.

Прикачен файл

80000_c.jpg
дюбел
80000_c.jpg (6.95 KиБ) Видяна 8110 пъти
firebrand - специалист
Колко са дебели тухлите
stirring - напреднал
15cm e дебела стената.
Spokoiniq - майстор
прежали шпакловката и боята от обратната страна и перни едни шпилки с планки през цяло, иначе може да прежалиш телевизора
vanko68 - специалист
На 10 см съм закачал 2005 г 100на климатика по 70-80 кг и още не са паднали.Тези посочени дюбели не ги ползвам,слагам едни полски универсални ,12/100 мм,като ги забивам с посока надолу/наляво , надолу/надясно ,надолу/наляво и т.н.
Takezo Sensey - модератор
Най-истинския дюбел за итонг има четири широки "перца" като стреличка за дартс . :idea:
За момента не намирам снимка, за да ти го покажа.
stirring - напреднал
Tekezo ако можеш да ме ориентираш от къде да си ги закупя поне или някаква марка. Благодаря ви за инфото.
Takezo Sensey - модератор
stirring написа:
Tekezo ако можеш да ме ориентираш от къде да си ги закупя поне или някаква марка. Благодаря ви за инфото.
Гледам темата е още актуална.
Намерих един в гаража :-D късно тази вечер ще ти пусна снимки в темата .
Takezo Sensey - модератор
Снимките, а къде ги има - нямам идея :?

Прикачен файл

IMG_5537..jpg
IMG_5537..jpg (70.02 KиБ) Видяна 7901 пъти

Прикачен файл

IMG_5538..jpg
IMG_5538..jpg (62.06 KиБ) Видяна 7901 пъти

Прикачен файл

IMG_5539..jpg
IMG_5539..jpg (53.9 KиБ) Видяна 7901 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Закачане на телевизори на стена от ytong" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: