Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
Здравейте, интересува ме къде мога да намеря полистирол,гранули.Това е стиропор но заготовка.Трябва ми неголямо количество ,понеже намерих но минималното количество е 1т.Ако някойзнае къде продават по-малко количество,нека пише.Става въпрос за 100 ,200кг. :?
Тани - модератор
В Пловдив.Но не си писал от къде си! Преди десетина дни купих доста по-малко килограми може би около 50 . Ти сигурен ли си че ти трябва толкова много?
ralev - специалист
maxim но мисля че го продават в чували от по 100-200литра
Тани - модератор
ralev написа:
maxim но мисля че го продават в чували от по 100-200литра
Точно Максим ги произвежда! Не съм много сигурен дали предлагат само такива , но аз ги купих в чували по 420 литра. За автора на темата ще е по-удобно в тези чували , защото така или иначе му трябва голямо количество. Въпреки , че се съмнявам да му трябват 100- 200 килограма!
Къде в Пловдив мога да намеря полистирол по-точно ако може да ми пратите телефон за връзка с продавача ще ви бда много благодарен
stivemaster - майстор
Здравейте.Чудно какви отговори давате на така зададената тема ама и този който я задава дали знае какво търси,никой не иска и да уточни.Неекспандиран полистирол е нещо друго господа и при него вносители са няколко фирми BASF-BG и наколко от Тайван.В атача е разликата.А ако колегата търси експандиран еднократно полистирол то всеки производител на стиропор в района може да му продаде такъв или рециклиран след изрязването.

Прикачен файл

resin1.jpg
resin1.jpg (26.29 KиБ) Видяна 6860 пъти
Интересувам се от не ескпандиран полистирол -заготовката за стиропора
stivemaster - майстор
За малко количество се обърни към местен производител на експандиран, а за голямо BASF ,Китай ,Тайван.

Тема "Полисторол -гранули не експандиран" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: