Всичко за газобетона от зидане до шпакловане
янко - специалист
Благодаря,току що ги прегледах.На практика най добри резултати получих с д400 от първата рецепта.Сега забърках д400 със малко пясък и утре ще видя резултата но май всичко ще е с д400 като завиша цимента на 350кг.На долния етаж правих всичко с макстерм и 350кг цимент и няма проблеми,една тръба ми беше избила и се видях в чудо докато го разбия тоя макстерм
VLADO66 - майстор
Някъде четох че водата трябва да има температура около 25гр.Може и да е споменато назад в темата-не съм я чел цялата.
stivemaster - майстор
Спазвай рецептата за Д600 и за най добра хидратация направната вода да е 40С.
gechev - специалист
Янко, ти едни пикливи 70 квадрата ги направи исторически. Ясно е че искаш да правиш производство и бизнес. Ако е така кажи, щото в момента се продава оборудване и ще можеш да ги дереш в цената. Машините са работили в Карнобат, но са имали проблем с качеството. Руски са на фирма МЕТЕМ и сега е звездния ти миг. Истинската рецепта ще я направищ тогава, когато работиш в производствени условия, а не с подръчни бъркалки. Ако имаш интерес на лични.
янко - специалист
За съжаление наистина станаха исторически но се налага да ходя и на работа и все излиза по нещо друго.Целта ми не е бизнес и производство а да си довърша къщата с минимум средства и хамалогия
янко - специалист
Вече 6г пода не е мръднал,макар че не уцелих пропорциите,само на шпакловка е
hidrazin - майстор
ср фев 20, 2019 9:03 pmянко написа:
Вече 6г пода не е мръднал

Голям пр...аз. То оставяше и тоя таш..ак да мръдне в под.
Барабар с капавата си изолация. Ми ... късмет!
:partyman:
Последна промяна от Virtex на нед фев 24, 2019 11:34 pm, променено общо 1 път.
Причина: без връзка с темата
янко - специалист
Това си е твое мнение

Тема "Пенобетон - направи си сам ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: